Crabs and Penguins – zręcznościówka od Coca-Coli

Każdego dnia opisujemy dla Was gry i programy. Produkcje, o których wpisy tworzymy, zazwyczaj powstają po to, by zapewniały ludziom rozrywkę. Od czasu do czasu znaleźć można jednak w Google Play i AppStore gry stworzone w celach czysto reklamowych, które również zasługują na uwagę. I właśnie do takich zaliczyć bez wątpienia trzeba zręcznościówkę Crabs and Penguins, powstałą na zlecenie marki Coca-Cola.

Pewnego dnia pingwiny zamieszkujące biegun południowy postanowiły pograć sobie w piłkę nożną. Gdy rozgrywka toczyła się w najlepsze, zerwał się silny wiatr, który zabrał futbolówkę. Zwierzęcy miłośnicy futbolu próbowali znaleźć zgubę, lecz bezskutecznie. I raczej nie ma w tym nic dziwnego, gdyż piłka wylądowała dopiero na pewnej plaży zamieszkiwanej przez kraby, z których jeden postanowił wyruszyć w pełną przygód podróż do najchłodniejszych zakątków naszej planety, w celu oddania piłki swoim przyjaciołom.

Jak się zapewne domyśliliście, niniejszy wstęp jest opisem fabuły gry z tego wpisu. Nietrudno również zgadnąć, że w Crabs and Penguins zadanie gracza polega na pomaganiu wspomnianemu krabowi w taki sposób, by ten dotarł do celu w jednym kawałku, a później cały mógł wrócić do swojej rodziny.

Gra stworzona na zlecenie Coca-Coli długa nie jest (do przejścia jest sześć poziomów), ale na pewno potrafi zapewnić kilkadziesiąt minut ciekawej rozgrywki.  Przede wszystkim Crabs and Penguins powinno spodobać się osobom lubiącym spędzać czas przy różnego rodzaju platformówkach, ale i miłośnicy bajkowych klimatów znajdą też tutaj coś, na co nie będą mogli powiedzieć złego słowa.

Jeśli chodzi o nas, to na pewno nie zamierzamy narzekać na oprawę graficzną w opisywanej grze. Jak widać już na samym filmiku zamieszczonym na końcu tego wpisu, Coca-Cola w kolejnej swojej produkcji postanowiła na świetne efekty wizualne, co jest godne uznania.

Z racji tego, że grę Crabs and Penguins można pobrać z Google Play i AppStore zupełnie za darmo, powinniście ją wypróbować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button