Smash the Office: Stress Fix – odstresuj się, niszcząc…biuro

Poniedziałek zbliża się ku końcowi. Jeżeli w ciągu dzisiejszego dnia szef niejednokrotnie Was zdenerwował do tego stopnia, że mieliście ochotę zniszczyć wszystko, co znajdowało się wokół Was, Smash the Office – Stress Fix! to prosta mini-gierka w sam raz dla Was!

Głównym bohaterem opisywanej gry jest pewien informatyk, który pewnego dnia podirytowany swoją obecną sytuacją w pracy postanawia zniszczyć biuro, w którym pracuje. Jak się pewnie domyślacie, to w jakim stopniu uda mu się wspomniane pomieszczenie zdemolować, zależy tylko i wyłącznie od nas, to jest graczy.

Jak to zwykle bywa w tego typu grach, zadanie wykonujemy, wykorzystując różnego rodzaju narzędzia. Do wyboru mamy, między innymi, młotek, kij baseballowy, a nawet…miecz. W głównej mierze wszystko sprowadza się do tego, że musimy zdobywać jak największą ilość punktów. I właściwie to tyle.

Niestety, autorzy gry postanowili zbytnio się nie wysilać, tworząc Smash the Office – Stress Fix!. W grze brakuje prostych osiągnięć do wykonania czy innych elementów, które mogłyby w jakiś sposób przyczynić się do tego, że gra po kilkunastu minutach nie stała się nudna. W końcu ile można niszczyć to samo pomieszczenie, prawda? Szczególnie, że robimy to tylko w wirtualu, a nie w prawdziwym świecie.

Oprawa graficzna Smash the Office – Stress Fix! nie zwala z nóg. Nie będę zatem tej gry polecał osobom przeczulonym na punkcie ładnego wyglądu mobilnych produkcji. A innym? Cóż, raczej tylko tym zdenerwowanym. I to poważnie!

Smash the Office – Stress Fix! za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button