AppSale – promocje w AppStore #63

Jeżeli wróciliście już z kościoła, wytrzeźwieliście po sobotniej imprezie, bądź po prostu po południu wstaliście z łóżka, możecie spokojnie zasiąść przy komputerze i przejrzeć najnowsze przeceny, jakie znaleźliśmy w AppStore.

W dzisiejszym wpisie znajdziecie pięć gier, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie wśród wszystkich przecenionych produkcji. Starym dobrym sposobem, autorzy początkowo dają wysokie ceny byle jakich gier, aby później po obniżeniu kwoty, widnieć na liście wyprzedaży. Nie z nami takie numery. Każdą aplikację, jaką przedstawiamy w AppSale’u solidnie testujemy i tym samym wybieramy kilka, które faktycznie zasługują na kilka dobrych słów. Oto propozycje na dziś: Top Gear: Stunt SchoolJigsaw Can, Gentlemen…Ricochet!, MiniBattle, oraz This Is Not A Ball Game.

Top Gear: Stunt School

Fani samochodówek będą zachwyceni możliwością brania udziału w wielu wydarzeniach na arenie Top Gear: Stunt School. Gra zapewni Wam możliwość wykonywania podniebnych ewolucji na ponad 60 różnych trasach.

Podczas gry bardzo ważny jest dobór odpowiedniego auta. Możecie wybierać między małymi samochodami, przypominającymi drogowe helikoptery, średnimi, takimi jak stary dobry Golf, czy prawdziwymi wielkimi brykami, jak terenówki. Każdy z samochodów możecie dowolnie ulepszać za fany zebrane podczas gry.

Do przejścia jest wiele leveli. W każdym możecie zebrać maksymalnie trzy nakrętki, które świadczą o Waszym poziomie zaawansowania. Opisywana produkcja nie jest może wyjątkowo dobrym przedstawicielem swojego gatunku, lecz uważam, że dla początkujących zawodników z powodzenie wystarczy.

Aplikacja jest popularna wśród graczy z całego świata. Skoro obecnie jest na przecenie, czemu jej nie przetestować? Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 Jigsaw Can

Mam nadzieję, że są wśród Was fani puzzli, bądź osoby, które chętnie przekazują tego typu aplikacje swoim podopiecznym. Jigsaw Can to zestaw gotowych układanek, które sprawią, że dziecko będzie zajęte przez długi czas. Co więcej – rozwinie swoje zdolności i wyobraźnię.

W aplikacji znajdziecie dziesiątki różnych obrazków, pogrupowanych w odpowiednie kategorie. Macie szansę na wybranie poziomu trudności, przesuwając odpowiedni suwak przed rozpoczęciem układanki. Dużym plusem produkcji jest fakt, że mamy dość duże pole do popisu – obrazki są szczegółowe i bardzo duże, dzięki czemu zabawa nie zajmuje jedynie kilku minut.

W lewym górnym rogu znajdziecie przycisk, który umożliwia graczowi podgląd obrazka na kilka sekund. Może być to przydatne przy szczególnie trudnych wzorach.

Grafika w grze jest rysunkowa i bardzo ładna. Jestem zdecydowanie za wydawaniem tego typu produkcji. Zero przemocy, a przyjemność z gry ogromna. Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 Gentlemen…Ricochet!

Jaka gra zbiera świetne oceny w recenzjach? Gentlemen…Ricochet!! Nie zdziwiłam się, kiedy przeczytałam w AppStore opinie graczy i recenzentów na temat opisywanej produkcji. Jest dokładanie taka, jak napisano. Rewelacyjna.

W grze głównym elementem jest piłeczka ze sprężyną do naciągania. Ona jest elementem zapalnym wszystkich dalszych reakcji i zdarzeń. Naciągamy sprężynę i ustalamy odpowiedni kierunek lotu piłki. Musimy działać w kilku obszarach jednocześnie. Wybijamy piłkę i staramy się wbić ją w magnes, który został zamontowany za szybą. Jeżeli nam się uda, należy przytrzymać szybę, by kulka zatrzymała się w miejscu.

Jeżeli nie wyjdzie nam przemieszczenie obiektu w wybrane miejsce, niesforna bohaterka zatrzyma się i ni w ząb się nie ruszy. Nie pozostanie nam nic innego, jak rozpocząć od nowa.

Podczas gry zbieramy gwiazdki. W menu możemy oglądać swoje trofea. Są nimi różne rodzaje piłek, jakie udało nam się wygrać. Mamy szansę na ustawienie w grze takiej, na jaką mamy ochotę. Ciężko jest opisać tą produkcję słowami. Musicie po prostu sami zagrać. Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 MiniBattle

MiniBattle to mobilna gra online, w której wcielamy się w rolę małego wojownika, który używając różnych sposobów, próbuje walczyć ze swoimi dziwnymi przeciwnikami.

Jeżeli wybierzecie w grze dziewczynkę, będziecie mieć okazję na upiększanie jej wizerunku po każdej wygranej bitwie. Fantami są między innymi różne fryzury, wyrazy twarzy, czy okulary. W każdym pojedynku mamy ograniczoną ilość życia, podobnie jak nasz przeciwnik.

Do naszej dyspozycji oddano wiele rodzajów broni, która umożliwia skuteczny atak. Naszym głównym atrybutem jest strzała. Należy ręcznie ustalić kierunek lotu, oraz za dobrać siłę uderzenia. Poza podstawowym narzędziem do walki, dysponujemy również bonusami, jak na przykład potrójny strzał, bądź spowodowanie połowę większych obrażeń u przeciwnika.

Opisywaną gierkę zakwalifikowałabym do retro produkcji, w które można grać całymi dniami. Wciągniecie się bardzo szybko i będziecie bez końca chcieli ulepszać swoją postać. Przetestowałam i sprawdziłam na sobie. Z pewnością zostawię gierkę na swoim urządzeniu. Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 This Is Not A Ball Game

Skoro autorzy twierdzą, że nie jest to produkcja na jaką wskazuje jej ikonka, należy w to uwierzyć. Naszym zadaniem w opisywanej grze jest rzucanie okrągłym obiektem w różnego rodzaju przedmioty na planszy, aby w konsekwencji zrzucić na ziemię kwadratowe szklane pojemniki z gwiazdkami w środku.

T okrągłe ,,coś”, czego nie można nazwać piłką, szybuje w powietrzu w kierunku, jakie wskażemy palcem. Im szybciej przeciągniemy palcem po ekranie, tym mocniej uderzymy (o ile trafimy). Zależnie od poziomu, mamy do czynienia z różnymi podstawkami do gwiazdek. Cała akcja gry toczy się na cyrkowej arenie. Czasem gwiazdki ustawione są na stolikach, kulkach do żąglowania, albo na zwierzętach.

Zwierzaki mogą stać nieruchomo, bądź poruszać się po arenie. Jeżeli nasz obiekt jest ruchomy, musimy wziąć poprawkę na jego przesunięcie w momencie, gdy będziemy rzucać. Level można przejść z jedną, dwiema, bądź trzema gwiazdkami – zależnie od tego, ile szklanych elementów udało nam się zbić.

Do przejścia jest bardzo duża liczba etapów. Zadania stają się coraz trudniejsze, więc nie mamy szans na nudę. Jeżeli szukacie dobrej gry zręcznościowej, mogę Wam z czystym sumieniem polecić opisywaną produkcję. Przecena z $2,99.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button