Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #20

Witajcie w pierwszym marcowym odcinku Androidowych Okazji, który jest w sumie już dwudziestym z całego cyklu. Jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was zestawienie fajnych przecenionych produkcji, które można w chwili obecnej pobrać z Google Play za mniej, niż na co dzień. Mamy nadzieję, że propozycje zamieszczone przez nas w tym wpisie umilą Wam nieco cały zbliżający się tydzień. Oczywiście, nie zamierzamy Wam zdradzać, jakie apki znalazły się na naszym celowniku tym razem. Wszystkiego dowiecie się w odpowiednim czasie.

Another World

Na dobry początek – prawdziwy klasyk. Gra wydana na początku lat 90. ubiegłego wieku w nowej, mobilnej odsłonie. W Another World wcielamy się w postać naukowca, który zostaje zesłany na bliżej nieokreśloną planetę, której wszyscy mieszkańcy są wrogo nastawionymi do ludzi kreaturami. Jaki jest nasz główny cel? Myślę, że łatwo się tego domyślić. Przychodzi nam tutaj robić wszystko, co tylko jesteśmy w stanie, by pokonać każdego, kto stanie na drodze głównego bohatera.

W grze mamy do odwiedzenia kilka różniących się od siebie lokacji. W każdej z nich możemy zmierzyć się z wrogami, korzystając z jednego z trzech poziomów trudności. Tryb Hard przeznaczony jest dla osób, które miały już kiedyś styczność z tym tytułem, natomiast Normal skierowany jest do najbardziej początkujących.

Sterowanie w grze opiera się na wirtualnych przyciskach. Jeśli chodzi o grafikę, w porównaniu z oryginałem, prezentuje się dużo lepiej. Świat w niej przedstawiony wygląda futurystycznie i nie sposób spotkać w nim wielu pikseli. Czy to zaleta, czy nie – musicie ocenić sami. Osobiście wolę, gdy remake wygląda nieco bardziej retro.

Another World kosztuje w Google Play $1,99. Obecnie przeceniony jest o połowę, a więc kupić go można za niecałego dolara. Pobierz Another World za $0,99 w Google Play.

R-TYPE

Pierwszy klasyk przez nas prezentowany nie przypadł Wam do gustu? W takim razie może ten okaże się dla Was lepszy. R-TYPE to strzelanka, w której mamy okazję zasiąść za sterami nowocześnie prezentującego się statku kosmicznego i rozprawiać się z maszynami obcych otaczającymi nas z każdej możliwej strony.

Gra znana przede wszystkim posiadaczom starej poczciwej Amigi to aż osiem poziomów do przejścia, gdzie mierzymy się z kilkoma typami przeciwników. Oczywiście, w grze nie zabrakło też dużo bardziej wymagających bossów, występujących od czasu do czasu na samym końcu levelu.

W R-TYPE kierujemy statkiem, używając do tego dotykowych przycisków umieszczonych na ekranie. Jest to chyba najlepsze z możliwych rozwiązań, które jako jedyne jest w stanie zastąpić pady dołączane do konsol w ubiegłym wieku.

Oprawa audiowizualna – w przeciwieństwie do Another World – w przypadku R-TYPE prawie w ogóle nie uległa zmianie, porównując ją z pierwowzorem. Wirtualny świat gry jest zbudowany z specjalnie uwidocznionych kwadratów, a dźwięki towarzyszące rozgrywce budzą w nas wiele miłych wspomnień.

Za R-TYPE trzeba zapłacić zazwyczaj prawie dwa dolary. Obecnie grę można mieć za 50 procent mniej. Czy warto? Jeżeli jesteście fanami starych gier, to zdecydowanie tak! Pobierz R-TYPE za $0,99 w Google Play.

Legendarny ABS II PRO

Na dworze robi się coraz cieplej, tak więc dobrze byłoby wyrobić sobie na brzuchu sześciopak. Jeżeli nie wiecie, jak to zrobić – ta aplikacja pomoże Wam wyrobić taki „kaloryfer”, o jakim zawsze marzyliście. Oczywiście, nie wystarczy na nią patrzeć. Trzeba trenować zgodnie z zamieszczonymi w niej zaleceniami i starać się jeść zgodnie z dobrymi nawykami żywieniowymi.

W programie znaleźć można szczegółowy plan treningowy. Ćwiczenia rozpisane są na każdy dzień tygodnia, dzięki czemu możemy skupić się tylko i wyłącznie na budowaniu sylwetki. Trening oparty jest na kilku poziomach. Tylko i wyłącznie wersja PRO daje nam dostęp do każdego z nich. aa

Legendarny ABS II PRO nie tylko pokazuje, co i kiedy mamy ćwiczyć, lecz także oferuje nam animacje demonstrujące, w jaki sposób prawidłowo wykonywać dane zadania. Wbrew pozorom, jest to bardzo potrzebne. Jeżeli bowiem nie będziemy robić tego, co trzeba – nasze mięśnie nie będą ukształtowane w prawidłowy sposób, a wiec będą wyglądały inaczej, niż byśmy tego chcieli.

Program na co dzień nie należy do najdroższych w Google Play, gdyż trzeba za niego zapłacić $1,49. Teraz dostępny jest jednak za zaledwie $0,99. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? Pobierz Legendarny ABS II PRO za $0,99 w Google Play.

Double Dragon Trilogy

Pikselowa bijatyka w starym dobrym stylu, gdzie przychodzi nam kopać i bić pięściami każdego, kto stanie nam na drodze. Osobom, które pamiętają czasy automatów stojących w przydrożnych knajpach – nie będę z pewnością musiał przypominać Double Dragon. Dla reszty – krótkie przedstawienie rozgrywki oraz głównych zasad.

W Double Dragon mamy okazję pokierować wojownikami, którzy znają karate jak mało kto. Naszym zadaniem jest chodzić wspomnianymi osobami z lewej strony ekranu do prawej, walcząc z nieprzyjaciółmi. Ruchy wykonujemy dzięki dotykowej konsolce zawierającej przyciski akcji oraz wirtualną gałeczkę.

W grze bijemy własne rekordy punktowe. Im więcej twarzyczek uda nam się „zblazować”, tym lepiej dla nas. Starsi gracze wiedzą, jak dużą satysfakcję się czuje w momencie uzyskania wyniku lepszego od dotychczasowego „High Score’a”, natomiast młodsi – mam nadzieję – będą mogli wreszcie tego doświadczyć.

Autorzy remake’a przygotowali dla nas nie tylko tryb Single, lecz także Multiplayer. Możemy w nim przemierzać wirtualny świat wraz z naszym kolegą. Rozgrywa ta możliwa jest dzięki łączności bluetooth. Niestety, nie zawsze działa ona prawidłowo w praktyce. Niemniej warto wspomnieć, że w ogóle jest dostępna.

Ile kosztuje Double Dragon Trilogy na co dzień? Dokładnie $2,99. Obecnie produkcja dostępna jest w sklepie z androidowymi aplikacjami za mniej niż dolara? Cóż, uważam, że z takiej promocji naprawdę trzeba skorzystać! Pobierz Double Dragon Trilogy za $0,99 w Google Play.

The Room

Wprawdzie było o tym tydzień temu, ale warto przypomnieć, gdyż promocja nadal jest aktualna. The Room to gra, która udowadnia, że otwieranie zwykłych skrzynek czy pudeł może przysporzyć sporych problemów nawet największym mózgom. Możemy w niej kombinować z wirtualnym przedmiotem ile wlezie. Bez spostrzegawczości oraz odpowiedniej wiedzy nic jednak i tak  nie jesteśmy w stanie osiągnąć.

Oprawa graficzna zastosowana w The Room robi bardzo pozytywne wrażenie. Nie dziwię się, że apka dostała ogromną ilość nagród oraz wyróżnień w bardzo prestiżowych konkursach. Bo tak naprawdę jedyną rzeczą do jakiej można się w niej przyczepić jest stosunkowo krótko trwająca rozgrywka.

The Room zostało przecenione z $1,99 na $0,99. Czy warto pobrać tę grę? Zdecydowanie! Szczególnie, jeśli jest się fanem niekonwencjonalnych łamigłówek. Pobierz The Room za $0,99 w Google Play.

Na dzisiaj to wszystko. Na jakie gry zdecydowaliście się tym razem? Dajcie nam znać w komentarzach. Aha, no i nie zapomnijcie nas skrytykować za wszelkie błędy! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button