Little Luca – pomóż odbudować nocne niebo

Little Luca to produkcja, która udowadnia, że do dobrej zabawy nie potrzebna jest super-nowoczesna oprawa graficzna czy zagmatwana fabuła. Jeśli w to nie wierzycie, ten wpis powinien Was do tego przekonać.

W produkcji Little Luca stoi przed nami trudne zadanie. Musimy odbudować nocne niebo, które zostało pozbawione wszystkich gwiazd. Spawa nie jest prosta, gdyż wszystkie ciała niebieska zawieruszyły się na naszej planecie. Na szczęście autorzy gry wyposażyli nas w specjalną moc – możemy poruszać powierzchnią ziemi, a także wszystkim, co się wokół niej znajduje.

W praktyce rozgrywka w opisywanej produkcji wygląda tak, że musimy do czarnego punktu doprowadzić białą kulę, która jest wspomnianą już gwiazdą. Wykonujemy zadanie poprzez poruszanie elementami planszy, tak aby bohaterka gry mogła skakać, skręcać i tym podobne. Skomplikowane to nie jest, jednak opanowanie umiejętnego wykorzystywania mocy wymaga sporo czasu.

Little Luca oferuje 90 leveli, usytuowanych na trzech unikalnych światach. Poziom trudności poszczególnych plansz zwiększa się wraz z naszym postępem w grze. Ostatnie zadania są iście „hardkorowe”. To dobrze. W końcu kto lubi proste gry? ;)

Na koniec słówko o grafice – Little Luca to przedstawiciel pikselowych gier. Nie wiem, czy lubicie tego typu wygląd, czy nie. Mnie osobiście bardzo się podoba i będę go chwalił. Jeśli macie podobnie, na pewno powinniście sięgnąć po opisywaną w tym wpisie aplikację.

Little Luca do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button