Otodojazd, czyli umów się z kimś na…wspólny przejazd

Chcecie pojechać do jakiegoś miejsca samochodem, ale szkoda Wam pieniędzy na paliwo? W bardzo łatwy sposób możecie zaoszczędzić. Wystarczy pobrać aplikację Otodojazd na Androida i umówić się z kimś na wspólny przejazd, a koszty podzielić na równe części!

dojazd1

Dzięki opisywanej w tym wpisie aplikacji możemy w prosty sposób umówić się z innymi użytkownikami serwisu Otodojazd na wyjazd w konkretne miejsce. Przykład? Pan Łukasz chce wybrać się do Warszawy z Łodzi. Podaje w programie, kiedy chce wyjechać, skąd i ile życzy sobie za zabranie jednej osoby. Jeżeli znajdą się chętni, zadowolony będzie nie tylko Pan Łukasz, lecz także jego współpasażerowie.

Dodawanie auto-ogłoszeń do Otodojazd jest bardzo proste. Wystarczy napisać kilka podstawowych informacji i czekać na odzew innych. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by jedynie wyszukiwać możliwe opcje dojazdu do wybranego przez nas miejsca.

dojazd2

Obsługa aplikacji nikomu nie powinna sprawić najmniejszych problemów. Wszystko jest po polsku, a dostępne są jedynie te opcje, które rzeczywiście są potrzebne. Dzięki temu nie można się pogubić. No i, oczywiście, zrazić się. No chyba że…ktoś, z kim się umówimy nie stawi się w wyznaczonym miejscu.

Mimo że sam nie korzystałem, Otodojazd jest, według mnie, czymś godnym polecenia. Uwielbiam tego typu idee, dlatego postanowiłem o tej apce napisać. Jeżeli korzystaliście kiedyś z mobilnej czy webowej wersji Otodojazd, dajcie znać, jak wspominacie wspólne przejazdy ;)

Otodojazd za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button