Flash Blink – flesz jako dioda powiadomień

W nowoczesnych smartfonach bardzo często umieszcza się diodę powiadomień, dzięki której użytkownik urządzenia informowany jest o, na przykład, oczekującej na odczytanie wiadomości SMS. Jeżeli w Waszym telefonie wspomniana mała diodka jest niewystarczająca, powinniście zaopatrzyć się w prosty program o nazwie Flash Blink.

Tak jak wspomniałem we wstępie, opisywany w tym wpisie program to narzędzie, dzięki któremu flesz zastosowany w aparacie cyfrowym w naszym smartfonie staje się…dużą, intensywnie świecącą diodą powiadomień. Na jakiej zasadzie działa aplikacja? To proste.

Flash Blink pozwala nam w taki sposób „zmodyfikować” lampę błyskową, że ta będzie nam świeciła, gdy nadejdzie wiadomość tekstowa. Istnieją również inne opcje. Możemy, na przykład, sprawić, że flesz aktywuje się w momencie włączenia budzika, co powinno przydać się wszystkim, którzy rano nigdy nie pamiętają, gdzie położyli telefon.

Mimo że opisywany program to proste narzędzie, posiada całkiem sporo funkcji. Poza tym, co już napisałem, warto wspomnieć, że dzięki Flash Blink powiadomienia lampą błyskową mogą aktywować się w określonych odstępach czasowych. Pozwala to na zachowanie użyteczności apki, a jednocześnie nie jest bardzo niebezpieczne dla baterii w naszym smartfonie (kto często korzysta z funkcji latarki, wie co mam na myśli ;)).

Ciekawostką jest widżet aplikacji, który pozwala nam za pomocą jednego przycisku uruchomić latarkę w telefonie. W nowych Samsungach tego typu dodatek do pulpitu jest instalowany domyślnie, ale osobom korzystającym ze sprzętu innych marek powinien się spodobać :)

Flash Blink do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button