PipeLand Roll Lite – robota dla hydraulika

W tym wpisie zajmiemy się darmową wersją gry PipeLand Roll Lite, której autor, Tamas Mile, postanowił sprawdzić na ile gracze radzą sobie z doprowadzaniem różnego rodzaju cieczy do celu, za pomocą przestawiania pokręconych rur.

Jeżeli jesteście hydraulikami, bądź sądzicie, że sprawdzicie się w tym fachu, możecie bez przeszkód podjąć wyzwanie i postarać się o takie ustawienie kawałków rur, aby woda nimi płynąca mogła bez przeszkód dotrzeć do celu.

Autor gry wydał kilka podobnych produkcji. Postanowił jednak, że gracze lubią wiedzieć, na co moją liczyć w grze, i stworzył wersję lite, w której możemy ,,liznąć”full wersję.

Do przejścia mamy kilka leveli, w których naszym celem jest doprowadzenie cieczy z jednego miejsca w drugie. Jak widzicie na obrazku, kawałki rur są porozkręcane. Waszym zadaniem jest połączenie ich w całość, aby woda, bądź inny płyn, mogły przepłynąć bez obawy o przecieki.

Za każdy element rury, przez który woda już przepłynie, otrzymujemy 10 punktów.  Jeżeli uda nam się wykorzystać wszystkie elementy widoczne na planszy, otrzymujemy dodatkowe mnożniki. Kiedy wykorzystamy rozgałęźnik, bądź zbiornik wody, nasze punkty zostaną pomnożone nawet przez 3.

Gra jest wciągająca i przyjemna. Szkoda tylko, że w darmowej wersji jest tak mało leveli. W sumie trudno się dziwić twórcy. Każdy chciałby zarobić na swojej produkcji. Dobrze, że przynajmniej mamy szansę na sprawdzenie swoich sił w próbce pełnej wersji. Polecam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button