Chucky: Slash & Dash – hey, you wanna play?

Fani serii horrorów z laleczką Chucky w roli głównej doczekali się w końcu swojej ulubienicy na ekranach jabłuszkowych urządzeń. Wcielcie się w postać potwornej lalki i biegajcie po fabryce, zabijając przy okazji nożem każdego napotkanego człowieka.

Chucky: Slash & Dash to aplikacja studia Slimstown Studios. Gra zachwyca przede wszystkim uderzającym podobieństwem głównej postaci, do przerażającej lalki z filmu. Klasyczny runner, w którym będziecie sterować najniebezpieczniejszą lalą na świecie. Polecam!

Główna bohaterka nie należy do najbardziej urodziwych istot na świecie. Przybyła tutaj, aby zabijać. Podczas swojej przechadzki po fabryce, zbiera puszki, które stanowią walutę w grze. Za te żółte, aluminiowe przedmioty możecie kupić różne ulepszenia dla swojej ,,piękności”. Jedne dają możliwość przyspieszenia na początku, inne umożliwiają zakup odpowiedniej broni.

Laleczka jest od początku wyposażona w nóż, którym zabija każdego, kto stanie jej na drodze. Aby tego dokonać, wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie w odpowiednią stronę. Poza zabijanie, Chucky musi uważać na różne przeszkody, które są obecne w fabryce. Niektóre pokonuje górą, skacząc nad nimi, inne natomiast dołem, wślizgując się pod nie.

Gra nie należy do najłatwiejszych. Sterowanie mogłoby być bardziej dopracowane. Często jest tak, że zbliżając się do przeszkody i naciskając skok, nie wyrabiamy się i nasza bohaterka pada martwa. W mojej opinii margines błędu powinien być odrobinę większy.

Podsumowując: jeżeli lubicie runnery, a dodatkowo jesteście fanami laleczki Chucky, możecie pokusić się na grę. Być może spodoba Wam się tak bardzo, że nie będziecie od niej odchodzić przez długi czas.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button