Scientific 7 Minute Workout – Chcesz dobrze wyglądać? Wystarczy 7 minut!

Stanęliście ostatnio na wadze i nie byliście zadowoleni z tego, ile kilogramów wskazała? A może w ostatnim czasie „zapuściliście” się do tego stopnia, że przestaliście być atrakcyjni dla siebie i osób, na którym Wam zależy? Jeżeli chociaż jedna z przedstawionych sytuacji brzmi znajomo, powinniście wypróbować aplikację Scientific 7 Minute Workout.

seven1

Scientific 7 Minute Workout to program, dzięki któremu możecie nie tylko wreszcie wypracować ładnie wyglądającą sylwetkę, lecz także zrzucicie kilka zbędnych kilogramów. Oczywiście, nie spodziewajcie się cudów po kilku dniach ćwiczeń. Pamiętajcie, że do osiągnięcia zamierzonych efektów potrzebna jest przede wszystkim systematyka i – rzecz jasna – odpowiednia dieta pozbawiona słodyczy, napojów gazowanych i innych „amerykańskich” wynalazków.

Opisywany w tym wpisie program proponuje nam wykonywanie treningu obwodowego o wysokiej intensywności zwany HICT (od angielskich słów High Intensity Circuit Training). Aplikacja przedstawia nam dwanaście ćwiczeń. Na każde z nich musimy w danym treningu poświęcić 30 sekund. Między poszczególnymi zadaniami mamy pięć sekund przerwy. Daje nam to 7 minut intensywnych zajęć, dzięki którym można naprawdę wiele zdziałać.

seven2

Aplikacja nie tylko umożliwia nam przeglądanie ćwiczeń składających się na HICT, lecz także jest swego rodzaju dziennikiem treningowym. Dzięki temu zawsze mamy pod ręką, co danego dnia udało nam się zrobić, a także mobilizujemy się przed kolejnymi 7-minutowymi zajęciami.

Scientific 7 Minute Workout wygląda schludnie i przejrzyście. Nie ma w niej zbędnych bajerów, co zasługuje na pochwałę. Czy polecam Wam ten program? Osobiście nie testowałem jego skuteczności, ale jeśli nie należy do aktywnych ludzi, to czemu nie? Może czas wreszcie wstać z fotela i zacząć się ruszać, hm? ;)

Scientific 7 Minute Workout za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button