Gallery 3D Live Wallpaper – spadające zdjęcia na tapecie

Jeżeli należycie do osób, które w każdej wolnej chwili lubią przeglądać prywatne zdjęcia swoje oraz swojej rodziny czy najbliższych osób, mamy dla Was ciekawą propozycję. Aplikacja Gallery 3D Live Wallpaper to żywa tapeta, dzięki której Wasze ulubione fotki będą spadać z nieba. I to dosłownie.

Opisywana w tym wpisie aplikacja, to tak jak pisałem na samym początku, narzędzie, dzięki któremu możemy w bardzo łatwy sposób stworzyć własną żywą tapetę ze zdjęciami. Dzięki temu prostemu programowi możemy za każdym razem, gdy odblokowujemy telefon, przeglądać zdjęcia zapisane na naszym urządzeniu.

Gallery 3D Live Wallpaper to nie zwykły pokaz slajdów, to coś zupełnie innego. Aplikacja pozwala nam na tworzenie różnego rodzaju żywych tapet. Możemy, na przykład, wybrać taką, w której nasze ulubione zdjęcia w efektowny sposób spadają z…nieba niczym gwiazdy na sierpniowym niebie. Istnieje też opcja, dzięki której fotografie spuszczane są na specjalnych ramkach. Jednym zdaniem – do wyboru, do koloru.

gallery1

Ogromnym minusem opisywanego programu jest fakt, iż tylko z pozoru jest on darmowy. Aby odblokować wszystkie oferowane przez niego opcje należy zapłacić około 10 złotych. Jak na live wallpaper to całkiem sporo. Osobiście nigdy nie zapłaciłbym tyle za tego typu „bajer”. Cóż, myślę jednak, że są osoby, które mają zupełnie inne zdanie od mojego i właśnie dlatego postanowiłem o tej tapecie wspomnieć na łamach naszego blogu.

Gallery 3D Live Wallpaper za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button