O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą – magazyn dla dbających o zdrowie

Każdy człowiek ma w głowie zakodowane dbanie o własne zdrowie. Często zdarza się tak, że chodzimy do wielu lekarzy tej samej specjalizacji i mamy kilka różnych diagnoz. Coraz ciężej jest o zaufanie do służb medycznych w dzisiejszych czasach. O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik, dzięki któremu dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat swojego zdrowia, oraz ciekawostek z dziedziny medycyny, które lekarze niechętnie zdradzają pacjentom.

Pisemko wyjaśnia dużo więcej, niż nie jeden wykształcony doktor, który odprawia nas z kwitkiem po trzech minutach rozmowy. Daje możliwość zapoznania się z niekonwencjonalnymi metodami leczenia, o których nie mamy nawet pojęcia. Gazeta wydawana jest na licencji najlepszego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”.

W aplikacji znajdziemy informacje na temat niedociągnięć lekarskich, oraz wytłumaczenia wielu problemów zdrowotnych. Adresatami gazety są i mężczyźni i kobiety, chociaż nie ukrywajmy – większość artykułów skierowana jest właśnie do tych drugich. To kobiety zwykle bardziej interesują się swoim zdrowiem.

Poradnik zawiera treści o tematyce medycznej, jednak napisane w taki sposób, aby każdy laik mógł się z nimi zaznajomić i zrozumieć każdy, nawet najbardziej zawiły żargon lekarski.

Podsumowując: warto dbać o swoje zdrowie. Lekarze nie mówią nam wszystkiego. Niektóre tematy były zarezerwowane jedynie dla elity lekarskiej – od tej pory możecie wejść do tych kręgów i dowiedzieć się ,,O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą”.

Pobierz gazetę za damo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button