Smart Rotator – pionowo czy poziomo? Zdecyduj sam!

Wolisz korzystać z aplikacji w orientacji poziomej i chciałbyś, aby każdy program domyślnie wyświetlał się właśnie w ten sposób? Teraz to żaden problem. Wystarczy, że zajrzysz do Google Play i pobierzesz z niego proste i całkowicie darmowe narzędzie Smart Rotator.

Smart Rotator jest mobilnym narzędziem, dzięki któremu możemy decydować o tym, które programy i gry działać mają w orientacji pionowej, a które w poziomej. Dla sporego grona osób pomysł na tego typu aplikację może wydawać się nieco śmieszny. Jesteśmy jednak pewni, że wśród naszych Czytelników znajdą się także i tacy, co docenią funkcje oferowane przez program z tego wpisu.

Korzystanie z produktu studia SmartDog jest proste aż do bólu. Po uruchomieniu aplikacji wyświetla się na naszym ekranie lista zainstalowanych przez nas programów i gier. Nasza rola ogranicza się natomiast tylko i wyłącznie do wybrania jednej z pozycji z listy, a następnie zaznaczenia tego, w jakiej orientacji ma być wyświetlana.

Z racji tego, że z niektórych aplikacji korzysta się czasem w pionie, a czasem w poziomie, Smart Rotator umożliwia nam ustawienie auto-rotacji. Opcja ta przydaje się, na przykład, w przypadku przeglądarek internetowych czy aplikacji służących do oglądania materiałów video, choć  – rzecz jasna – nie tylko do nich.

Opisywane narzędzie obsługuje zarówno aplikacje, jak i gry. Trzeba mieć jednak w tym wypadku na uwadze, że nie wszystkie mobilne produkty wyświetlają się prawidłowo w niedomyślnej dla siebie orientacji, co w żadnym wypadku nie jest winą autorów Smart Rotatora.

Mobilny program z tego wpisu pobrać można z Google Play. Zajmuje on niewiele miejsca, a do tego jest darmowy. Jeżeli zatem potrzebujecie tego typu narzędzi, to jak najbardziej powinniście zdecydować się na jego instalację.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button