iSleepin – budzik połączony z grą logiczną

Wydawać by się mogło, że sposobów na budzenie z wykorzystaniem smartfonów powstało już tysiące i nic nowego nie można stworzyć. Tymczasem Chris O’Connor wpadł na pewien genialny pomysł i stworzył mobilny budzik o nazwie iSleepin, który przestaje dzwonić dopiero wówczas, gdy jego użytkownik…rozwiąże przygotowaną łamigłówkę.

iSleepin to niezwykłe połączenie gry logicznej, budzika oraz programu do prezentowania warunków pogodowych panujących za oknem. I choć na samym początku na myśl przychodzi przysłowie „co za dużo, to niezdrowo”, przyznać trzeba, że opisywana aplikacja spełnia swoją rolę fenomenalnie i naprawdę dziwne wydaje się, że dotychczas nikt nie wpadł na stworzenie podobnego gadżetu mobilnego.

Program stworzony prze z Chrisa O’Connora na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjny, smartfonowy budzik z drewnianym motywem graficznym. Ekran główny wyświetla nam aktualną datę, godzinę, a także pokazuje nam prognozę pogody na kilka najbliższych dni – jednym słowem: standard.

Różnicę w działaniu iSleepin na tle innych tego typu aplikacji widać dopiero, gdy w tym pierwszym zadzwoni nam budzik. Znienawidzony dźwięk dzwoni, dzwoni, a my nie możemy go wyłączyć za pomocą tylko i wyłącznie jednego przycisku. Co zatem musimy zrobić? To proste: rozwiązać przygotowaną łamigłówkę!

Program oferuje kilka typów gier logicznych. Czasem przychodzi nam doprowadzić czerwoną kulkę z jednego końca krętego labiryntu na drugi, czasem natomiast do naszej dyspozycji oddana zostaje plansza, na której ułożyć musimy swego rodzaju puzzle. Co ciekawe – im częściej będziemy decydować się na uruchomianie drzemki, tym trudniejsze łamigłówki będą pojawiać się na naszym ekranie.

W aplikację wbudowano kilka standardowych dzwonków, choć istnieje też możliwość dodania własnej muzyki z odtwarzacza. Warto również wspomnieć, że na użytkowników iSleepin nie jest nałożony jakikolwiek limit alarmów.

Program z tego wpisu znajdziecie w AppStore. Kosztuje on niecałego dolara.

Ocena AppsBlog.pl: 4+/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button