Skylanders Cloud Patrol – barwna strzelanka dla dorosłych i dzieci

Wśród najmłodszych miłośników wirtualnej rozrywki panuje ostatnio moda na Skylandersy -śmieszne wyglądające stworki, które są głównymi postaciami gry stworzonej przez Activision. Wspomniana produkcja wraz z niezbędnymi do zabawy plastikowymi figurkami kosztuje w sklepach sporo pieniędzy. Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na wydatek rzędu prawie 300 złotych, a chcielibyście sprawić frajdę swoim dzieciom, powinniście zainstalować na swoich iPadach strzelankę Skylanders Cloud Patrol.

Mimo że gry z gatunku strzelanek nie są raczej polecane najmłodszym, w tym akurat przypadku możecie bez dwóch zdań zrobić wyjątek. Produkcja Skylanders Cloud Patrol jest w zupełności pozbawiona przemocy oraz krwawych scen, tak więc spokojnie możecie w nią grać zarówno Wy, jak i Wasze pociechy.

W opisywanej w tym wpisie aplikacji wcielamy się w dość komicznie wyglądającego stworka, który jadąc po szynach wagonikiem uzbrojonym w specjalną broń, ma za zadanie zniszczyć wszystkich napotkanych przez siebie wrogów.

Rozgrywka wydaje się prosta i nieskomplikowana, jednak wcale nie należy do najłatwiejszych. Wprawdzie pierwsze poziomy nie sprawiają trudności, lecz im dalej posuwamy się do przodu, tym stojące przed nami wyzwania są bardziej wymagające. Dając więc grę swoim dzieciom, musicie liczyć się z tym, że od czasu do czasu będziecie poproszeni o pomoc w przejściu jakiegoś poziomu.

Autorzy Skylanders Cloud Patrol przygotowali dla graczy całkiem ciekawy sklep z wirtualnymi przedmiotami. W trakcie wykonywania poszczególnych misji zdobywamy pieniążki oraz diamenty, które wykorzystać można we wspomnianym przed chwilą miejscu. Ilość dodatków jest imponująca: możemy dokupować najróżniejsze bronie, a nawet nowe stworki, na wypadek, gdyby znudził nam się ten, którym graliśmy do tej pory.

Oprawa graficzna gry robi pozytywne wrażenie. Nie można w żaden sposób przyczepić się do konstrukcji poziomów czy ich wyglądu. Wszystko przygotowane zostało w profesjonalny i barwny sposób z nutką niezbędnego poczucia humoru. Bardzo dobrze wypadają także dźwięki, które są miłe dla ucha i nie powodują u nas mdłości po kilku minutach spędzonych na strzelaniu do potworków.

Skylanders Cloud Patrol pobrać można z AppStore. Gra kosztuje niecałego dolara. Czy warto się nią zainteresować? Zdecydowanie tak!

Ocena AppsBlog: 5/5

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button