Multi Measures – wielofunkcyjna miarka do mierzenia…wszystkiego!

Jeżeli często korzystacie w swoich iPadach z poziomicy, miarki czy stopera, lecz ciągłe przełączanie się z jednej aplikacji do drugiej zaczyna Was powoli doprowadzać do szału, znaleźliśmy aplikację w sam raz dla Was. Wspomniane narzędzie mobilne nosi nazwę Multi Measures, a dostać go można w AppStore już za niecałe osiem złotych.

Multi Measures jest aplikacją oferującą ogromną ilość narzędzi, które przydać się mogą w wielu sytuacjach z życia wziętych. Opisywany mobilny program studia SkyPaw to nie tylko nowoczesna miarka, poziomica czy stoper, lecz także sejsmometr, minutnik, metronom oraz teslomierz. Nieważne więc czy postanowicie przywiesić w domu półkę, czy ugotować ryż – aplikacja z tego wpisu i tak powinna Wam się przydać.

Korzystanie z programu jest bardzo proste. Autorzy postanowili zastosować w nim obrotowe menu. Aby wybrać interesujące nas narzędzie, wystarczy więc jedynie przekręcić wirtualne koło w odpowiednie miejsce, a następnie nacisnąć przycisk OK. Pomysł całkiem ciekawy, a zarazem skuteczny, czyli przyczepić się nie ma do czego.

Oferowane przez aplikację narzędzia spełniają swoją rolę. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż nie zawsze chodzi się z tabletem pod ręką. Lepszym, a z całą pewnością praktyczniejszym, rozwiązaniem jest zatem pobranie wersji na iPhone’a.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o oprawie graficznej Multi Measures. Mimo że od tego typu aplikacji nie oczekuje się specjalnie ładnego wyglądu, przyznać trzeba, że program robi pozytywne wrażenie od samego początku. Jeżeli więc należycie do grona majsterkowiczów, a jednocześnie cenicie porządnie zrobione programy – aplikacja z tego wpisu na pewno Wam się przypadnie do gustu.

Multi Measures pobrać można z AppStore za 1,79€. Czy warto? W tym przypadku każdy musi sobie odpowiedzieć sam na to pytanie. W końcu nie wszyscy potrzebują mobilnych wersji miarki, poziomicy czy sejsmometru.

Ocena AppsBlog.pl: 4-/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button