Skoki Narciarskie – konkurs lotów od Simplicity

Simplicity to wydawca takich gier, jak Czółko, 96%, czy Państwa Miasta. Mając na koncie tak doskonałe aplikacje i tak wysoko podniesioną poprzeczkę, ciężko jest ponownie zaskoczyć. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Skoki Narciarskie to najlepsze, co mogło spotkać rynek mobilnych aplikacji w ostatnich miesiącach :)

Tryby rozgrywki

W Ski Jump Challenge znajdziemy trzy tryby rozgrywki: kariera, rywalizacja i turnieje. Kariera to nic innego, jak walka o wygraną w podzielonej na 50 leveli, zabawie. Zamiast światów, w Skokach Narciarskich spotkamy kraje. Pierwszym z nich jest Polska, w której do odblokowania jest 8 różnych skoczni z odmiennymi punktami konstrukcyjnymi i światowymi rekordami.

Rywalizacja to cztery różne mini-gry dla miłośników zabawy w grupie. Wśród nich znajdziemy: granie z innymi na jednym urządzeniu, zwane ,,gorącym telefonem”, granie z innymi przez internet o nazwie ,,szybka gra”, granie z innymi graczami w okolicy znane jako ,,gracze w pobliżu”, czy granie z kolegami z Facebooka, czyli ,,gra ze znajomymi”. Niestety, na obecną chwilę tylko pierwsza opcja jest dostępna dla szerokiej publiczności. Reszta mini-gier (podobnie jak ostatni tryb, ,,turnieje””) oznaczone są bannerem ,,wkrótce”.

Profil zawodnika

W każdej chwili, użytkownik Ski Jump Challenge może zmienić parametry swojego skoczka. Pierwszą i darmową modyfikacją, jest wybranie płci. Za kolejne trzeba już zapłacić. Walutami w grze są złote monety i kryształy. Te pierwsze zdobywamy cyklicznie podczas lotów, natomiast na błyskotki musimy porządniej zapracować.

Do odblokowania są trzy warianty: strój, sprzęt i umiejętności. Zakup nowego stroju to tylko i wyłączenie względy wizualne, w żaden sposób niewpływające na jakość gry. Co innego sprzęt i umiejętności. Kupując nowe narty, kombinezon, buty, czy kask, możemy liczyć na zwiększenie siły nośnej, dłuższy lot, zwiększenie stabilności postawy, ulepszone lądowanie, czy zmniejszony opór powietrza.

Nabijanie punktów umiejętności zapewnia poprawę wybicia, zwiększenie siły nośnej i odległości lotu, stabilizację lądowania przy dalszych odległościach, czy poprawę pozycji w locie.

Trzeba przyznać, że możliwości rozwoju zawodnika w Skokach Narciarskich są naprawdę godne podziwu. Nie inaczej wygląda sprawa samego systemu sterowania, który sprawdza się doskonale, niezależnie od wielkości skoczni i warunków pogodowych, czy drżących palców :D

Gra zachwyca, a to zdarza się w dzisiejszych czasach coraz rzadziej :)

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button