96% po polsku – walka na skojarzenia hitem ,,internetów”

Jakiś czas temu testowałam grę 94% i szczerze narzekałam na brak polskiej wersji językowej. Co jak co, ale człowiek żyjący w Polsce myśli (a tym samym kojarzy) w języku polskim. Do tego samego wniosku doszli autorzy 96% po polsku i zaoferowali graczom fantastyczną zabawę na długie godziny, nie wykorzystując przy tym nic a nic systemu mikropłatności!

wgwg

,,Na oko” mogę powiedzieć, że do pokonania jest około stu światów. W każdym z nich mamy do czynienia z czterema pytaniami – jedno zawsze jest w formie obrazkowej, trzy pozostałe – tekstowej. Naszym celem jest uzyskanie skojarzeń, jakie stanowią najczęstsze odpowiedzi ankietowanych.

Nie ma sztywno wyznaczonej ilości procentowych odpowiedzi. Czasem jest ich cztery, a innym razem cześć. Wśród pytań znajdą się takie z zakresu geografii, biologii, medycyny, żywienia, żywności i wielu innych. Możemy być pewni, że nie będziemy się nudzić przez wieeeele godzin (sama wchodząc ,,na chwilkę” do apki, spędziłam w niej 2h).

eqfqe

Jeżeli chodzi o mikropłatności, to tak jak wspomniałam wyżej – takowe nie występują. Za prawidłową odpowiedź dostajemy 10 monet. 10 monet z kolei kosztuje podpowiedź. Podpowiedzią jest jedna litera. Mając spory zapas pieniążków, możemy sprytnie rozwiązać nawet najtrudniejsze łamigłówki.

efeq

Nie muszę chyba dłużej pisać – tę apkę trzeba mieć. Jeżeli macie jakieś pytania – piszcie :) Postaram się Wam pomóc, o ile będę już mieć za sobą odpowiedni poziom wtajemniczenia :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button