Vender Mender – co się czai w maszynach z napojami? Liny!

Liny kojarzą nam się przede wszystkim z Cut The Rope. Nic dziwnego – wspomniana produkcja boje do tej pory wszelkie możliwe rekordy popularności. Wydaje mi się, że Vender Mender ma spore szansę na dorównanie koleżance po fachu, bo prezentuje się wyjątkowo ciekawie!

Warto na wstępie wspomnieć o tym, że gra normalnie jest płatna, lecz obecnie dostępna jest za darmo z nieznanej nam okazji. Niezależnie od przyczyny – to świetna okazja na zgarnięcie tego logicznego cudeńka za darmochę :)

fqefqe

Apka podzielona jest na kilka epizodów, osadzonych we wnętrzach maszyn z napojami i smakołykami. Wcielamy się w rolę mechanika, który dba o to, by złote monety wędrowały do prawidłowych wlotów wewnątrz skomplikowanych mechanizmów.

Do pokonania mamy ponad 70 plansz, a autorzy wciąż pracują nad kolejnymi levelami. Żeby móc odblokować drugi świat, musimy najpierw osiągnąć pewną ilość gwiazdek za poprzedni. Za każdy etap możemy zgarnąć od jednej do trzech odznak. Wszystko wiąże się z ilością zebranych na ekranie pieniążków.

efweg

Warto wiedzieć, że złapanie całej trójki jest wyjątkowo skomplikowane. Nie trzeba jednak się tym szczególnie przejmować. Każdą planszę możemy powtarzać dowolną ilość razy.

W grze spotkamy się z kilkoma rodzajami lin. Niektóre będą ruchome, inne nieruchome, a jeszcze inne posłużą za trampoliny, czy kierunkowe strumienie powietrza.

efeqfeq

Jeżeli mam być szczera, pokonałam już 90% etapów i jestem ciekawa co jeszcze przede mną. Wracam więc do zabawy a Wam polecam pobranie apki w szybkim czasie :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button