94% – czy trafisz w odpowiedzi większości?

94% to jedna z nielicznych aplikacji, o której mogę powiedzieć, że uczy stare byki poprzez zabawę. Co powiecie na quiz, w którym Waszym zadaniem jest odpowiadanie na zadawane pytania i próba trafienia w najbardziej popularne przez innych użytkowników stwierdzenia?

dv

Gra została stworzona przez studio Scimob, które specjalizuje się w ciekawych pomysłach. Tym razem nie jest inaczej. Produkcja podzielona została na 44 levele (póki co). W każdym z leveli znajdują się 3 pytania – dwa w formie tekstowej, jedno w formie obrazka.

Dla zobrazowania: wchodzimy w pytanie, które brzmi ,,do czego potrzeba biletu?”. Dolny pasek to miejsce naszych popisów – wszystko, co napiszemy, będzie poddawane weryfikacji. Musimy dobierać słowa w taki sposób, by pokryły się z najczęściej udzielanymi odpowiedziami widniejącymi zaraz obok naszego okienka.

W zamaskowanych odpowiedziach widzimy procentową wartość (im jest niższa, tym rzadsza odpowiedź, im wyższa, tym popularniejsza jest odpowiedź). Jeżeli uda nam się zgadnąć, taki wynik trafi na nasze konto.

ad

Problemem nie są same pytania, bo te są dość proste. Może się nim okazać język. Aplikacja bowiem dostępna jest jedynie w kilku językach i nie znajdziemy wśród nich polskiego. Przyjdzie nam więc prawdopodobnie bawić się po angielsku. To dobrze i źle. Dobrze dla osób, które ,,liznęły” już angielskiego, źle dla totalnych początkujących…

Do kolejnego poziomu przechodzimy, jeżeli z 3 wskazanych pytań uzyskamy minimum 94%. Jeżeli utkniemy, możemy skorzystać z podpowiedzi w postaci całego słowa, bądź poszczególnych liter. To jednak kosztuje wirtualne pieniążki, a kiedy te się skończą – prawdziwe.

Za każdy pokonany etap dostajemy żółte kulki będące walutą w grze. Nie jest ich jednak dużo. Czasem konieczne jest poproszenie znajomych o pomoc (przy pomocy portali społecznościowych), czy zajrzenie do słownika, czy wikipedii :)

Niemniej jednak – mimo anglojęzycznej wersji, produkcja prezentuje się wyśmienicie. Jestem zachwycona i polecam ją wszystkim, którzy lubią wyzwania!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button