Ultraflow – ciach, mach i do celu

Studio Ultrateam zaproponowało użytkownikom urządzeń z Androidem i iOS-em grę zręcznościową o nazwie Ultraflow. Jest to fajna odskocznia od codziennych zajęć. Sprawdzi się bardzo dobrze zarówno podczas szkolnej przerwy, dłuższej przejażdżki autobusem, czy w trakcie wizyty w WC :)

advv

Na czym polegają zasady gry? Na takim odbiciu piłki, by ta trafiła do portalu oznaczonego dużym okręgiem z czarną dziurą w środku. W każdym z poziomów (a tych jest aż 100), przychodzi nam wykonać zadanie w jak najmniejszej ilości odbić. Możliwe odbicia od ścian, lub od obiektów na ekranie.

Jeżeli nasza kula zbyt wiele razy odbije się od jakichkolwiek przeszkód, rozpadnie się, zmuszając nas do powtórnego podejścia do levelu. Na szczęście ilość żyć nie jest ograniczona.

acac

W grze trzeba wykazać się sprytem, bo trafienie w odpowiednie miejsce nie jest proste. Wyrzucamy kulę przy pomocy przeciągnięcia palcem po ekranie. Od nas zależy to, jak silne ma być uderzenie – im szybszy ruch, tym silniejszy wyrzut.

Aplikacja sprawdzi się w każdej sytuacji, a szczególnie podczas kibelkowych posiedzeń. Jest to lekka i przyjemna zabawa, która wymaga jednak skupienia i dobrego przyłożenia palca, dlatego w trakcie jazdy po podziurawionych drogach raczej się nie sprawdzi :)

addddddd

Oprawa audiowizualna jest prosta i przyjemna dla oka. Czasem może się odrobinę zakręcić w głowie, gdy w grę wejdą ruchome przeszkadzajki, ale jest to do zniesienia. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button