Overpaint – czy jesteś daltonistą?

Overpaint to jedna z nielicznych gier, w których lepiej radzą sobie kobiety, niż mężczyźni :) Dlaczego? Ano dlatego, że rozchodzi się o… kolory! Jeżeli przychodzi nam mieszać kilka barw i dodatkowo robić to pod presją, zaczyna toczyć się prawdziwa walka!

Na początek kilka sztywnych faktów. Gra składa się z 200 leveli, co zdecydowanie zasługuje na uwagę. Podczas pokonywania kolejnych plansz, mamy okazję na zapoznanie się z setką ciekawostek ze świata kolorów – są to często zabawne anegdotki.

Co najważniejsze – produkcja autorstwa studia Landka nie zawiera reklam i jest darmowa. Można co prawda dokupić sobie życia, czy ruchy w formie mikropłatności, lecz nie jest to konieczne przy normalnym użytkowaniu tytułu.

Każdy z poziomów możemy przejść z maksymalnie trzema gwiazdkami. Ich ilość jest istotna, bo gwarantuje awans do ,,paczki” kolejnych leveli. Plansza wygląda minimalistycznie. W rogach ekranu widzimy kolorowe kwadraciki, które umożliwiają pochłanianie ruchomych kulek wyświetlających się na ekranie.

Zasadą jest, że ekran należy wyczyścić ze wszystkich kropek, bardzo często mieszając barwy w celu uzyskania konkretnego koloru. Niestety, ilość ruchów jest ograniczona. Jeżeli nie zmieścimy się w wytycznych, tracimy jedno życie.

Wszystkich żyć do wykorzystania mamy 5. Na naładowanie jednego czekamy 25 minut, więc raczej przeciętnie w porównaniu do innych gier. Pomimo tych ograniczeń, zabawa jest naprawdę świetna. Polecam wszystkim ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
OverpaintLandkae, LdaGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button