SongPop 2 – najlepsza gra muzyczna 2018 roku

SongPop 2 to jedna z najciekawszych gier muzycznych, z jakimi przyszło mi się do tej pory zetknąć. Jeżeli lubicie piosenki, znacie się na ich wykonawcach, a w dodatku lubicie rywalizację, ta aplikacja jest zdecydowanie dla Was!

Po uruchomieniu aplikacji, pierwszym zadaniem gracza jest zdobycie 6 darmowych kategorii. Wybranie 3 ulubionych gatunków muzycznych to pierwszy krok ku osiągnięciu celu. W następnej kolejności należy wybrać ulubiony okres muzyczny i voila! – odblokowaniu ulega 6 dopasowanych do naszych potrzeb, kategorii.

W moim przypadku do mojej dyspozycji oddano: essential pop, essential rock, essential top hits, ultimate 90’s, 90’s rosk, oraz #1 hits 1990-95.

SongPop 2 zachęca do korzystania ze słuchawek. Nic dziwnego – odsłuchiwanie kolejnych w konkursie piosenek, wymaga wczucia się nie tylko w słowa, ale również w linię melodyczną.

Cała zabawa polega na tym, by odgadnąć tytuł piosenki w oparciu o kilkunastosekundowy fragment. Do wyboru każdorazowo są 4 odpowiedzi, wśród których tylko jedna jest prawidłowa. Im szybciej uda nam się znaleźć odpowiedź, tym lepiej. Zatrzymanie zegara daje szanse na dostęp do kolejnych utworów, oraz odblokowanie różnorodnych osiągnięć.

Rzucane przez innych graczy wyzwania, to część rozgrywki w ramach SongPop 2. Zaproszenia do pojedynków można przyjąć, bądź odrzucić. W zależności od poziomu dopasowania (który ustalany jest przez aplikację na podstawie dokonanych przez nas i przez rywala, wyborów), pozwala na wstępną analizę potencjalnych zainteresowań.

Prawidłowo dopasowani gracze, interesują się tymi samymi gatunkami muzycznymi, więc mają równe szanse w zawodach. To z kolei sprawia, że gra jest nie tylko wciągająca, ale przede wszystkim przyjemna :)

Jedną z podstawowych zalet SongPop 2 jest wbudowany język polski. Korzystając z aplikacji, nie ma więc konieczności zastanawiania się nad tym, co autor miał na myśli. Co najwyżej można debatować nad tym, czy poszczególne komendy są prawidłowo przetłumaczone :)

Aplikacja prezentuje się doprawdy doskonale. Jest ładna, intuicyjna i zawiera masę ciekawych funkcji. Nie pozostaje mi nic innego, jak wyzwać Was na pojedynek :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button