The Sims Mobile – tak dobrego symulatora jeszcze nie było

The Sims Mobile to symulator ludzkiego życia, oparty na znanej i kochanej serii gier na PC, The Sims. Oferowana zabawa jest darmowa i gwarantuje zaawansowane (jak na grę mobilną), opcje tworzenia rodzin, zarządzania codziennym życiem i urządzania domów. 

Pierwszym zadaniem, jakie czeka gracza w The Sims Mobile, jest stworzenie głównego bohatera, będącego głową rodziny. Zabawa zaczyna się od zaawansowanego edytora Sima.

Wśród opcji personalizacji głównego Sima, znajdują się takie kategorie, jak: głowa, sylwetka, oraz styl.

Głowa to nic innego, jak zbiór modyfikacji kształtów twarzy, włosów, nosa, ust, oczu, uszu, oraz brody. W zakładce ,,sylwetka”, znajdziemy różne budowy ciała, wystające brzuchy, obszerne uda, czy mocno zarysowane mięśnie. Ostatnią możliwością zmiany wyglądu bohatera, jest ,,styl”, w którym nie brakuje różnorodnych fryzur, nakryć głowy, ubrań, makijaży, oraz dodatków.

Dopasowanego do naszych potrzeb, Sima, w dalszej kolejności przenosimy do wirtualnego świata, w którym naszym pierwszym zadaniem jest uporządkowanie tego, co zastaliśmy w ramach zakupionej nieruchomości.

Zabawa nie ogranicza się jedynie do budowania wielkiej rodziny, projektowania pięknych pomieszczeń, czy nakazywania Simom różnych zachowań. Wśród ciekawych i niespotykanych dotąd misji, w The Sims Mobile, spotkamy podejmowanie pracy i osobiste jej wykonywanie. Za wykonaną pracę, zdobywamy punkty kariery, oraz – co oczywiste – simoleony.

Rozdziały to swego rodzaju achievementsów, za wykonanie których otrzymujemy nagrody. Pierwsze sukcesy obejmują odblokowanie elementów wystroju domu, które można wykorzystać w dowolnym czasie za całkowite darmo.

Lista codziennych zadań, to nieodłączny towarzysz gracza. W katalogu znajdziemy zadania, po ukończeniu których na nasze konto wędrują odpowiednie fanty wynagrodzenia. Wśród zadań znajdziemy: dekorowanie pomieszczeń, ukończenie wydarzenia, poznanie sąsiadów, osiąganie kolejnych poziomów kariery, oraz tym podobne.

Punkty doświadczenia to nagrody za wykonywanie zleconych zadań, które gwarantują odblokowanie nowych poziomów zaawansowania i uzyskanie dostępu do niespotykanych strojów, obiektów, otoczeń itp.

Co tu dużo mówić – The Sims Mobile to kawał symulatora, który prezentuje się dużo lepiej, niż wszystkie dotychczasowe mobilne odmiany The Sims :)

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button