Trial Xtreme 4 – nowa motocyklowa wyścigówka na iOS i Androida

Donna to nasza przewodniczka w grze – posiada odpowiednie… argumenty do tego, by przekonać nas, że jazda na motocyklu jest świetną zabawą. Idąc za jej radami, wskakujemy za kierownicę dwukołowej maszyny! Trial Xtreme 4 to zdecydowanie fajna alternatywa dla znudzonych fanów logicznych układanek :)

Machanie urządzeniem, czy przyciski? To nasza pierwsza poważna decyzja po tym, jak w pierwszej testowej jeździe sterujemy motorem przy pomocy ikonek. Zarówno jednak i druga opcja jest fajna, chociaż ja preferuję korzystanie z akcelerometru.

Zanim przejdę do samej tras, wspomnę kilkoma zdaniami na temat możliwości rozwijania umiejętności zawodnika i kupowania sprzętów w sklepie dla gracza. Motocykl możemy ulepszać za złote monety (na start dostajemy ich 20 tysięcy). Picujemy poszczególne jego części, a nie całość, co jest fajną odmianą w porównaniu do podobnych produkcji.

Istnieje możliwość jazdy próbnej przed zakupem danego wehikułu. Jest to darmowa opcja i nie wymaga od nas żadnych dodatkowych nakładów. Ubiór postaci to rzecz drugorzędna, bo nie wpływa na jakość jazdy, lecz raczej na nasze wrażenia estetyczne.

Mamy okazję na rywalizowanie z graczami z całego świata, dzięki czemu zabawa jest naprawdę wciągająca. Nie można mówić o jakimkolwiek zastoju w produkcji autorstwa Deemedya. Jest dynamiczna i zdecydowanie warta uwagi.

Teraz kilka słów o trasie przejazdu – składa się ona z prostej trasy – bez zakrętów. Widok na motocykl ustalony jest z boku, dzięki czemu widzimy zarówno kąt pochylenia postaci, jak i przeszkody na dalszej części drogi. Przeszkadzajkami są różnorodne deski, kontenery i wszystko inne, co może stanowić atrakcję dla fanów motocyklowych sportów ekstremalnych.

Rywalizując z innym zawodnikiem, widzimy jego cień w okolicach swojej postaci, jak również położenie na mapce (w górnej części ekranu). Daje to jednocześnie motywację, a z drugiej strony możliwość ciągłego monitorowania sytuacji.

Tytuł zasługuje na przetestowanie i pozostawienie na swoim urządzeniu. Decyzja jednak należy do Was. Ja kończę tymczasem i zabieram się za kolejny przejazd ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Trial Xtreme 4 Moto Bike GameDeemedya IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button