Wiadomości tekstowe na Androida

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała funkcjonalne aplikacje do zaawansowanej obsługi SMS-ów dla systemu Android. Ponadto poznamy „Auxy: Beat Studio” program do tworzenia muzyki oraz oryginalną klawiaturę ekranowąGIF Keyboard”.

Auxy” to aplikacja, która świetnie nadaje się dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą dziedziną sztuki. Zaczynamy od siatki pełnej pustych komórek, które możemy dowolnie wypełniać gotowymi sekwencjami dźwięków. Po kliknięciu w każdą z nich najpierw wybieramy rodzaj brzmienia np. perkusji, czy basu, a następnie otwieramy prosty edytor pianolowy z zakresem dźwięków i wstukujemy naszą melodię. Przypuszczam, że program może się wydać ciekawy także profesjonalistom.

20150107-oa-odc-117.Still008

GIF Keyboard” dysponuje zbiorem animacji i tym samym umożliwia nam komunikację pokonującą bariery językowe. Aplikacja posiada bardzo obszerną biblioteką GIF-ów, w którą ją wyposażono. By ułatwić nam znalezienie odpowiedniego obrazka, animacje podzielono na kategorie. Jeśli lubicie uzupełniać własne wypowiedzi, czy korespondencję o ruchome obrazki, to na pewno darmowy program „GIF Keyboard” przypadnie Wam do gustu.

W pojedynku spotkały się funkcjonalne aplikacje do zaawansowanej obsługi SMS-ów dla systemu Android: „QKSMS – Quick Text Messenger” oraz „Textra SMS”. Obie aplikacje z powodzeniem mają szansę zastąpić standardową aplikację do obsługi wiadomości tekstowych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button