SkidStorm – samochodówka, o którą zabijają się miliony graczy

SkidStorm to samochodowy multiplayer, którego akcja toczy się w czasie rzeczywistym. Jeżeli są tu miłośnicy gier wyścigowych, powinni przyjrzeć się ofercie Cheetah Games bardzo dokładnie. O drugą taką ścigajkę nie będzie łatwo! ;)

W SkidStorm gracze mają szansę na wzięcie udziału w zaawansowanym wyścigu w trybie multiplayer. Rywalizacja z innymi zawodnikami odbywa się zarówno poprzez ściganie się z botami, jak i z realnymi zawodnikami, którzy – tak jak my – pobrali grę i właśnie z niej korzystają.

Oferowane tryby rozgrywki obejmują zarówno konkurencje online, jak i offline. Do odblokowania jest 17 samochodów, które można swobodnie personalizować, zmieniając kolory lakierów, ulepszając zawieszenie, hamulce, nitro, opony, oraz inne.

Za wygrane w trakcie wyścigów, gracz otrzymuje różnorodne trofea i nagrody. Wśród przedmiotów, stanowiących wynagrodzenie zwycięzcy, można znaleźć pieniądze, klucze, samochody, oraz poszczególne części pojazdów.

Sterowanie w SkidStorm ogranicza się do dotykania prawej, bądź lewej strony ekranu (w celu zmiany kierunku jazdy), oraz przycisku ,,nitro” (gwarantującego specjalne przyspieszenie na określonym kawałku trasy).

W trybie kariery, gracz ma do odblokowania nowe trasy, za które maksymalnym wynagrodzeniem są trzy odznaki. Im wyższe miejsce w wyścigu, tym lepsze nagrody, a tym samym – szybsza możliwość awansu.

Na oprawę graficzną SkidStorm nie powinni narzekać nawet najbardziej wybredni gracze. Wszystko dopracowane jest niemal do perfekcji, chociaż – jak wynika z niektórych komentarzy graczy – nie brakuje kilku błędów. Ja osobiście się z nimi nie spotkałam, więc w ocenie aplikacji ich po prostu nie uwzględnię :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button