Wyprawka dla noworodka – polska aplikacja dla przyszłych rodziców

Jeżeli zastanawiasz się, czego Ci jeszcze brakuje w związku z przyjściem na świat nowego członka rodziny, aplikacja z tego wpisu będzie dla Ciebie wybawienie. Wyprawka dla noworodka to mobilna produkcja, z której pożytek zrobią zabiegani przyszli rodzice. 

Aplikacji wyprawkowych w sieci nie brakuje. Proponowane broszury informacyjne zazwyczaj przytłaczają ilością i – niestety – w 90% jakością. Autorzy Wyprawki dla noworodka postanowili wyjść naprzeciw niedoinformowanym rodzicom i stworzyli kompaktowe narzędzie do zarządzania produktami dla niemowląt.

Zalety aplikacji:

  • łatwa obsługa
  • intuicyjne dodawanie i usuwanie produktów
  • obszerna ilość kategorii
  • polska wersja językowa
  • aktualne zalecenia
  • wspomaganie karmienia piersią

 

Wśród podstawowych kategorii aplikacji, znajdziemy: dla mamy (do szpitala), dla dziecka (do szpitala), pielęgnacja, ubranka, karmienie, transport, sen, oraz inne. Każda zakładka składa się z kilkunastu punktów. W zależności od tematyki, do ,,odhaczenia” mamy mniej lub bardziej przydatne gadżety.

Lista produktów polecanych do wyprawki stworzona została w oparciu o aktualną wiedzę i zalecenia. Proste zaznaczanie i odznaczanie umożliwia dynamiczne i wygodne korzystanie z aplikacji, bez konieczności skomplikowanego przywracania omyłkowo usuniętych produktów.

Autorzy pomyśleli również o zaradnych mamach, które nie chcą o niczym zapomnieć. Funkcją ,,+”, umożliwili dodanie własnych pozycji i zarządzanie nimi w swobodny sposób.

Wygląd aplikacji pozostawia niestety trochę do życzenia. Wyprawce dla noworodka brakuje nowoczesnego interfejsu, który zachęciłby do korzystania tych użytkowników, dla których efekty graficzne są równie ważne do przydatność narzędzia.

Co tu dożo mówić… Pozostaje mieć nadzieję, że autorzy otworzą się na odbiorców i chociaż odrobinę unowocześnią estetykę aplikacji :) W jakość przekazywanej wiedzy, nie można bowiem narzekać :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button