Floating Islands Crasher – majstersztyk w 250 levelach

Nie prowadzę blogów i nie czytam ich. Kiedy jednak dziś usłyszałam w redakcji ,,jakaś szafiarka poleca gierkę na telefon”, postanowiłam szybko przejść do rzeczy. Floating Islands Crasher to bardzo przyjemna gra zręcznościowa, w której naszym celem jest obcinanie planszy do pożądanych rozmiarów :)

wfewef

Świat w Floating Crasher jest piękny i kolorowy. Są w nim kwadratowe zwierzaki i minecraftowe poziomy. Chcąc przejść z jednego levelu do drugiego, należy w taki sposób podcinać kolejne elementy trawki, by zwierzęta znajdujące się na niej nie zostały rozdzielone, ani dotknięte naszym palcem.

Do dyspozycji mamy różne sprzęty do cięcia. Na początek musi nam wystarczyć mało precyzyjny palec. Z czasem otrzymujemy laser i inne.

wfew

Nasze życia są niestety ograniczone. Tym razem szanse przedstawiają diamenty, a nie – jak się przyzwyczailiśmy – serduszka. Około 15 minut zajmuje naładowanie jednej sztuki. Kiedy przejdziemy poziom z powodzeniem, kryształ zostaje nam zwrócony.

Autorzy udostępnili graczom dwa tryby rozgrywki: classic i arcade. Oba są fantastyczne i oba genialnie się sprawdzają podczas nudnych wieczorów.

vv

Sprawdziliśmy produkcję z każdej możliwej strony – pobierajcie, póki świeża i darmowa :) Nie wiemy kiedy takie cacuszko kolejny raz pojawi się w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button