Sing! – karaoke dla każdego (vipa)

Powstało już wiele aplikacji, w których karaoke jest motywem przewodnim. Sing! to produkcja, która jest jedną z najpopularniejszych w swojej kategorii. Co takiego autorzy programu stworzyli, że apka jest tak bardzo popularna w świecie muzycznym? Sprawdźcie jak Sing! Karaoke by Smule wypadło w testach appsblog.pl.

Aby wejść do szanownego grona użytkowników Sing!, należy się zarejestrować za pomocą maila, bądź Facebooka. Kiedy uda nam się tego dokonać, będziemy mięli szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Karaoke to zabawa, która spotykana jest dosłownie wszędzie: na dyskotekach, w klubach, w pubach, na weselach, w internecie – teraz także na mobilnych urządzeniach.

W opisywanej aplikacji możemy śpiewać do woli (do momentu, do którego nie okaże się, że potrzebujemy na gwałt konta vip…). Program jest o tyle ciekawy, że wykonując swoje ulubione kawałki, łączymy się z wokalistami z całego świata. Mamy szansę na wysłuchanie wykonań innych osób, a także komentowanie i ocenianie ich piosenek.

Oczywiście istnieje możliwość wysyłania w świat swoich własnych utworów, które dodatkowo możemy ubarwić takimi bajerami, jak wokal ,,pop star”, czy ,,Indie”.

Graficznie aplikacja prezentuje się dość dobrze. Pomimo wielu naćkanych zakładek, raczej nie mamy problemu z odnalezieniem potrzebnych funkcji. Jeżeli więc lubicie śpiewać – apka z pewnością będzie Wam towarzyszyć przez większą część dnia.

Pobierz Sing! Karaoke by Smule za darmo w AppStore

Ocena appsblog: 6/10 (ze względu na małą ilość dostępnych funkcji w darmowej wersji programu.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button