War of Nations – czas na wojnę!

Jeżeli macie ochotę wziąć udział w międzynarodowej wojnie mobilnej, a jednocześnie bawią Was gry strategiczne, które nie mają końca i nastawione są na multiplayer, War of Nations spełni Wasze oczekiwania w stu procentach.

W opisywanej grze stajemy przed szansą zarządzania własnym obszarem. Zabawa w grze jest nastawiona przede wszystkim na walkę z innymi użytkownikami. Nie chodzi więc o to, by zarządzane przez nas miasteczko było w jak najlepszej kondycji finansowej, a o to, by…miało jak najlepszą armię.

Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, w War of Nations przychodzi nam awansować na kolejne poziomy doświadczenia poprzez powiększanie baz surowców, dzięki którym możemy szkolić coraz lepszych żołnierzy do naszej armii. Nie brakuje również budynków, dzięki którym możemy stworzyć nowe typy broni ułatwiające walkę z przeciwnikami.

Tak jak wspomniałem, War of Nations jest multiplayerem online. Nie będziecie więc grać w pojedynkę, rozbudowując jedynie swoje zasoby. Będziecie też wielokrotnie mierzyć się z innymi, udowadniając, że to Wy jesteście lepszymi zarządcami i strategami. Początkowo tego typu zabawa nie bawi, bo najczęściej początkujący są miażdżeni. Gdy jednak nabiera się doświadczenia, rozpoczyna się prawdziwa bitwa!

Oprawa graficzna opisywanej gry stoi na przyzwoitym poziomie. Nie powinno się narzekać również na dźwięki, które budują odpowiedni klimat.

War of Nations do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button