Avicii | Gravity – steruj kosmicznym statkiem w przedziwnych tunelach

Jeżeli macie dość prostych gier, w których musicie operować tylko jednym przyciskiem, aby przejść do kolejnego etapu, świetnie trafiliście. Opisywana dzisiaj aplikacja o nazwie Gravity powinna przypaść Wam do gustu ze względu na swoją oryginalność i świetne efekty dźwiękowe, a raczej znane linie muzyczne. Są chętni na przejażdżkę dziwnym powietrznym pojazdem?

Autorzy gry proponują od samego początku używanie słuchawek – nie dziwimy się. Muzyka lecąca w tle gry jest bardzo przyjemna i … znana! Kiedy założymy słuchawki, kolejnym krokiem będzie wybranie etapu, w którym będziemy się przemieszczać: practice, wake me up są darmowe – inne levele należy odblokować albo za pomocą prawdziwych pieniędzy, albo po uzbieraniu określonej liczby fantów.

Przychodzi kolej na wybrani wehikułu. Oczywiście na początku mamy tylko jeden darmowy sprzęt – ciekawsze będą odblokowanie po pewnym czasie. Startujemy więc dziwnym, trójkątnym pojazdem. Dodatkowo możemy wykupić sobie moce, które będą ulepszeniem naszej maszyny – rozpoczynając zabawę z Avicii | Gravity warto ominąć ten krok.

Klikamy ,,play” i wlatujemy do tunelu przestrzennego, złożonego z trzech ścian, na których przyklejone są różne figury. Na prasku z prawej strony widzimy jakie fanty mamy zbierać, aby ukończyć level. Kilka błędnie zebranych figur powoduje kraksę i zakończenie zabawy na obecnym poziomie.

Przedmioty, które należy zbierać co chwilę się zmieniają. Zarówno ich kształty, jak i kolory. Musimy być czujni w przeskakiwaniu z jednej ściany na drugą. Zabawa wymaga dużej precyzji i szybkiej reakcji.

Pobierz Avicii | Gravity za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button