Mr.NooO!! – wkurzony ludzik krzyczy w niebogłosy

Mr.NooO!! to jedna z ciekawszych gier, jakie przyszło mi testować w tym tygodniu. Prosta, zręcznościowa gierka z prostą grafiką – czy nie tego właśnie czasem potrzebujemy?  Gra z kategorii kibelkowych z ciekawymi efektami dźwiękowymi zachwyci nie jednego użytkownika jabłuszkowego sprzętu. Do startu gotowi… start!

Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji o zabawnej nazwie Mr.NooO!! jest uciekanie przed mechanicznymi ptaszyskami, które latają po ekranie jak oszalałe. Plansza jest dość mała, z prawej strony na ,,patyczaka” czyha kolczasta pułapka. Jedynym wyjściem jest podbiegnięcie do czerwonego przycisku i przytrzymywanie go tak długo, aż wskazówka na bocznym zegarku wejdzie na czerwone pole i zniszczy wszystkie latające potwory.

Zadanie nie jest tak proste, jak może się wydawać. Przeszkadzajki, które nazwałam mechanicznymi ptaszyskami zmierzają w naszym kierunku. Jeżeli zauważymy, że odbijają się w taki sposób, jaki zagraża naszemu bohaterowi, musimy odsunąć go od przycisku (by uniknąć podziobania) i powrócić na miejsce.

Do wyboru mamy trzy poziomy trudności A,B,C. Początkującym graczom proponujemy poziom A ze względu na konieczność wdrożenia się w aplikację.

Efekty dźwiękowe w grze są bardzo zabawne. Ludzik, którym sterujemy – w przypadku porażki – wykrzykuje przeróżne słowa, oznaczające w każdym języku, że coś poszło nie tak.

Oprawa graficzna jest prosta, ale zdecydowanie nie przeszkadza w grze. Polecamy!

Pobierz Mr.NooO!! za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button