Ghostbusters – uwalniaj miasto od duchów

Ghostbusters to gra zręcznościowa, polegająca na poruszaniu się po mieście ,,z lotu ptaka” i wyszukiwaniu zagrożeń, jakie niosą za sobą okropne potwory. Zadaniem gracza jest sterowanie kilkoma postaciami na raz, aby unicestwić bestie i zarobić pieniądze. Gra może wydawać się banalna, ale w rzeczywistości wcale taka nie jest. Dużo czasu musimy spędzić nad zniszczeniem choćby jednego stwora.

Przewodniczący grupy do walki z duchami ma nadprzyrodzone moce, które pozwalają mu widzieć coś, czego inni nie widzą. Wykorzystuje to świetnie w swojej pracy, w której tępi wszelkie złośliwe i groźne istoty. Do pomocy ma dwóch kompanów. W Ghostbusters reagujemy za zagrożenia, jakie pojawiają się w dymkach nad wieżowcami i domami  w mieście. To my wybieramy sobie pracę, której się podejmujemy.

Czasem zdarza się, że nie jesteśmy w stanie pomóc – wtedy bierzemy inne zlecenie. Za każdą wykonaną dobrze robotę otrzymujemy premię pieniężną, za którą możemy kupić sobie ulepszenia w postaci dodatkowych extra-mocy, lub specjalnych maszyn do pokonywania wrogów ludzkości.

Po każdym unicestwieniu ducha, otrzymujemy jego postać na ,,pamiątkę”. W podsumowaniu możemy przejrzeć, z jakimi przeciwnikami przyszło nam już się zmierzyć.

Gra nie szczyci się być może grafiką na najwyższym poziomie, jednak niezbyt wytrawni gracze bez problemu się w niej odnajdą. Efekty dźwiękowe są na dobrym poziomie.

Gra Ghostbusters do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button