Scrambled Net – hydraulik stał się informatykiem

Jeżeli zawsze lubiliście grać w gry w stylu popularnego Plumbera, lecz z całą pewnością bliżej Wam do środowiska informatycznego, niż hydraulicznego,  powinniście sprawdzić logiczną produkcję o nazwie Scrambled Net.

Zadaniem gracza w Scrambled Net jest stworzenie działającej sieci komputerowej. We wspomnianym już Plumberze należało połączyć wszystkie dostępne rury do źródła wody. W produkcji studia Moonblink jest nieco inaczej, gdyż nie mamy w niej do czynienia z częściami hydraulicznymi, a informatycznymi. Musimy zatem w tym przypadku łączyć ze sobą komputery, tak aby wszystkie prawidłowo połączone były z serwerem głównym.

Mimo że zasady opisywanej przez nas gry są całkiem proste, przejście w niej niemal każdego poziomu to intelektualne wyzwanie. Początkowo nawet i tryb dla nowicjuszy jest trudny do „ogarnięcia” w kilkanaście sekund. Oczywiście, po jakimś czasie łapie się wprawę i można wówczas próbować swoich sił na wyższych poziomach trudności. Tych jest aż pięć, tak więc jest w czym wybierać i nikt z Was na pewno nie będzie mógł powiedzieć, że nie znalazł planszy dostosowanej do jego aktualnych umiejętności.

W Scrambled Net skutecznie do treningu motywuje nas dostępny w nim ranking wyników. Zapisywane są w nim najlepsze czasy osiągane w konkretnych trybach. Jeżeli więc nawet poziom „Wariacki” (ang. Insane) nie będzie już dla Was większym wyzwaniem, będziecie mogli bawić się w pobijanie własnych rekordów, co również potrafi zająć całkiem sporo wolnego czasu.

Grafika w takich grach, jak ta z tego wpisu, nie jest najważniejsza, dlatego nie będziemy na nią w tym przypadku narzekać. Fakt, że nie jest ona najwyższych lotów nie świadczy bowiem o tym, że nie warto zainteresować się informatyczną łamigłówką od Moonblink.

Scrambled Net pobrać można za darmo z Google Play. Jeżeli lubicie gry logiczne, jest to dla Was absolutny „must have”!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button