SaveUp – widzisz, robisz zdjęcie, kupujesz!

Jesteś w księgarni i widzisz interesującą Cię książkę. Niestety, spieszysz się na autobus, a kolejka przy kasie jest duża, więc robisz za pomocą smartfona zdjęcie okładki interesującego Cie produktu, a za kilka dni poczta przynosi Ci go do domu. Być może brzmi to nieco jak bajka, lecz właśnie w taki sposób działa aplikacja „SaveUp”, dzięki której możesz „fotokupować” książki, filmy, gry i wiele więcej!

Program SaveUp oparty jest o nowoczesną technologię, która pozwala na porównanie zrobionego przez nas zdjęcia do obrazów zamieszczonych w bazie danych aplikacji. Dzięki temu już kilka sekund po sfotografowaniu interesującego nas produktu, otrzymujemy ofertę jego kupna.

Jest to bez wątpienia bardzo ciekawa opcja, szczególnie dla tych osób, które nie mają czasu na odwiedzanie tradycyjnych sklepów, a nawet sklepów internetowych.

Dzięki aplikacji SaveUp nie trzeba już nigdzie szukać dostępności poszukiwanej przez nas książki, filmu, gry czy płyty muzycznej. Wystarczy nam tylko telefon z aparatem i połączenie z siecią.

Od dzisiaj możesz więc kupić produkt reklamowy na bilbordzie w gazecie albo autobusie. Sklepy dzięki SaveUp są po prostu wokół Ciebie. Prawda, że interesujące?

Obecnie aplikacja SaveUp współpracuje z największymi wydawnictwami w Polsce, a w swojej ofercie ma już ponad 3 miliony produktów, które możesz kupić w dowolnym miejscu w naszym kraju.

Program dostępny jest na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych – Androida oraz iOS-a. Użytkownicy tego pierwszego, SaveUp-a mogą pobrać z Android Marketu, natomiast korzystający z iPohne’ów aplikację znajdą w  AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button