Air Supply – kosmiczny runner

Air Supply to bardzo ciekawy, czarno-biały runner od Quantum Sheep, w którym wcielamy się w rolę kosmity. Oprawa graficzna produkcji jest przesympatyczna i bardzo prosta. Tempo gry jest szybkie, przez co nie mamy chwili zastanowienia. Pozostaje nam tylko zwinne operowanie paluszkami.

W ustawieniach aplikacji możemy wybrać sobie kolorystykę. Mnie najbardziej przypadła do gustu ta, która łączy dwa kolory: czarny, oraz biały. Nie mieni mi się w oczach, a wszystko jest bardzo przejrzyste.

Głównym bohaterem jest biały kosmita, który ucieka przed podobnymi sobie przeciwnikami. Jest atakowany z ziemi, jak i z powietrza. Na swojej drodze spotyka dziesiątki przeszkód. Wśród nich należy wskazać pociski wyrzucane ze statków kosmicznych, uzbrojonych wrogów, oraz przepaści, którymi naszpikowana jest plansza.

Podczas biegu przyjdzie nam zbierać fanty, które umożliwiają użycie różnego rodzaju power-upów. Niektóre z nich dają szansę na stanie się na chwilę nieśmiertelnym, inne natomiast dają szansę na zebranie większej ilości punktów.

Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch klawiszy. Z prawej strony strzał, z lewej skok. Kiedy dwa razy pacniemy na ikonkę skoku, nasza postać wzbije się w powietrze, a następnie jeszcze raz podbije wysokość. Takie podwójne skoki przydają się szczególnie podczas pokonywania dużych przepaści.

Wrogów możemy pokonywać poprzez zestrzeliwanie ich specjalną bronią, bądź też omijanie. Jeden i drugi sposób jest dobry. Z czasem gra zaczyna przyspieszać i zdecydowanie lepiej sprawdza się nieprzerwane oddawanie strzałów. Po pewnym czasie ciężko jest wytrzymać szybkość, więc warto na chwilę zrobić sobie przerwę ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button