Stickman High Diving – skomplikowane skoki do wody

Stickman to bardzo popularna postać w produkcjach mobilnych. W tym wpisie czarny, patykowaty ludzik, będzie miał okazję na wykonywanie akrobatycznych skoków do wody. Stickman High Diving to swego rodzaju zawody, w których mamy do osiągnięcia wyznaczone cele. Jeżeli uda nam się je spełnić, przechodzimy dalej. Jeżeli nie, zostajemy zdyskwalifikowani.

Produkcja która gości w tym wpisie, jest prawdziwie kibelkowa. Kolejny już raz podkreślę, że ,,kibelkowy” nie oznacza zły ;) Kategoria ta została stworzona przez naszą redakcję na określenie gier, które najlepiej sprawdzają się na tronie w toalecie. Stickman jest świetnym przedstawicielem tego gatunku – świetnie można pobawić się przez 15 minut, lecz po tym czasie warto grę wyłączyć, by się nadto nie znudzić.

Naszym celem w aplikacji studia The App Ward jest spełnienie trzech warunków. Przede wszystkim musimy wykonać wskazane akrobacje – może to być obrót w przód, dwa obroty w tył, bądź inne kombinacje. Kolejnym krokiem jest odpowiednie wejście do wody (nogami w dół, bądź ,,na główkę”). Trzecim wyznacznikiem jest uzyskanie odpowiednich not za styl.

Muszę przyznać, że zabawa jest przednia, lecz dość mocno denerwował mnie fakt, że mam jedynie trzy ,,życia”. Zaczynamy zabawę z kompletem szans. W każdym z leveli mamy trzy życia. Jeżeli przejdziemy, załóżmy do czwartego etapu i w nim nie uda nam się uzyskać odpowiednich not, niestety – zaczynamy wszystko od początku, czyli od poziomu pierwszego. Tak, jak powiedziałam – na kibelek idealnie, lecz do dłuższej rozgrywki niekoniecznie, ze względu na duże prawdopodobieństwo pojawienia się skutków ubocznych w postaci nerwów ;)

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close