Save the Puppies – jamnik w akcji

Save the Puppies to zabawna gierka, w której wcielamy się w postać jamnika, który posiada specyficzne możliwości zwiększania swojej długości ciała. Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji jest ratowanie szczeniaków uwięzionych w klatkach. Poruszając się po planszy mamy szansę na dożywienie psa, kierowanie go w stronę premiowanych kości, bądź innych fantów przygotowanych przez twórców aplikacji.

Akcja gry toczy się na platformie ułożonej na pełnej wodzie. Jamnik, czyli bohater w którego się wcielamy na określony cel: po pierwsze uwolnić wszystkie zwierzaki z klatek, po drugie zebranie kiełbasek, a po trzecie kolekcjonowanie kostek. Za każdy spełniony punkt otrzymujemy na końcu levelu odpowiednią ilość gwiazdek (od 1 do 3).

Początkowo gra wydaje się być prosta, ale już po kilku poziomach okazuje się, że należy sporo pomyśleć, aby nie popełnić błędu, którego nie da się już cofnąć bez rozpoczynania przygody od początku. Zdarza się tak szczególnie wtedy, gdy najpierw uwolnimy zwierzaka z klatki, która jest swego rodzaju mostem, po którym możemy przejść do kostki.

Ciekawą rzeczą jest to, że sam jamnik może robić za most – kiedy go karmimy kiełbasami, wydłuża się o jedną ,,kostkę”, dzięki czemu sam może przechodzić po części swojego ciała, tworząc kładkę.

Efekty wizualne są na średnim poziomie, jednak zdecydowanie nie przeszkadzają w dobrej zabawie. Świetna opcja dla dzieci.

Pobierz Save the Puppies w Google Play za darmo.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button