Help Out – wyjazd z bloku

Gry, w których logiczne myślenie stawia się na pierwszym miejscu są jednymi z moich ulubionych. Do produkcji Help Out mam wyjątkowy sentyment, gdyż kilka dobrych lat temu spędzałam godziny nad apką w podobnym stylu – w tamtym przypadku do uratowania była mysz – w tym natomiast – żółty bloczek ze słodkimi oczami. Już od tego momentu zachęcam do zainteresowania się aplikacją.

help1

Zadaniem gracza w Help Out jest przesunięcie wyznaczonego klocka w linii prostej do wyjścia, oznaczonego strzałką. Problem nie polega na tym, aby znaleźć to wyjście – przeszkodami w grze są klocki, które tak sprytnie są poustawiane, że często zdarza się, że tylko jedna kombinacja umożliwia nam wydostanie się z pułapki.

Dodatkowo – nasze ruchy są liczone – na górnym pasku ekranu widzimy informację w ilu ruchach można przejść dany poziom – oczywiście nic się nie stanie, jeżeli zrobimy uch więcej – po prostu zbierzemy mniejszą ilość punktów.

help2

Gra pobudza myślenie i potwornie wkręca. Jej grafika jest na poziomie, jaki powinny posiadać tego typu gry – prosty i niemęczący dla oczu. To nie jest produkcja, która nudzi się po 10 minutach. Można ją traktować jak rozrywkę kibelkową, bądź prawdziwe wyzwanie, podobne do sudoku.

Szczerze polecam!

Pobierz Help Out za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button