Samsung zaprezentował nowy model Galaxy Tab’a

 Tydzień multimedialnych nowości rynkowych trwa. Firma Samsung zaprezentowała wczoraj najnowszy model Galaxy Tab’a, który wyposażony został w dwurdzeniowy procesor Exynos i 1 GB pamięci RAM.

Najmłodsze dziecko tabletowej rodziny Samsunga posiada ekran  wynoszący 7,7 cala o rozdzielczości 1280×800, który wykonany zostanie w technologii Super AMOLED.

Jak czytamy na stronie Engadget.com, do zalet nowego gadżetu firmy Samsung z pewnością zaliczyć można jego niewielką grubość wynoszącą zaledwie 7,9 milimetra.

Również na samą wagę koreańskiego sprzętu nie powinni narzekać jego przyszli bywalcy, gdyż jest to zaledwie 340 g.

Niestety, podczas samej prezentacji Galaxy Tab’a 7.7 można było dostrzec jego pierwsze mankamenty. Zaliczyć do nich można bez wątpienia słaby tylny aparat o matrycy zaledwie 3 Mpx.

Jak to bywa w tabletach o mniejszych rozmiarach, również i najnowszy gadżet firmy Samsung nie będzie oferował użytkownikom dużej ilości miejsca na potrzebne dane. 7,7-calowy sprzęt od koreańskiego giganta został wyposażony bowiem w 16GB pamięci wewnętrznej, co z pewnością nie zadowoli nieco bardziej wymagających klientów.

Oczywiście, Galaxy Tab 7.7 pracował będzie na systemie Android 3.2. Za ciekawostkę może na koniec posłużyć fakt, że najnowszy tablet Samsunga wyposażony został w dawno przez nikogo nieużywany port podczerwieni. Może to, na przykład, oznaczać, że Koreańczycy planują dawać użytkownikom możliwość obsługiwania telewizorów za pomocą tabletu.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button