Plan Lekcji – aplikacja dla każdego ucznia i studenta

Każdy z nas wie, jak skomplikowany potrafi bywać rozkład zajęć studenta bądź ucznia. Sprawdziany, egzaminy potrafią niekiedy skumulować się do takiej ilości, że nie jesteśmy w stanie przypomnieć sobie jakie mamy zajęcia oraz o której wychodzimy do domu. Właśnie dlatego stworzona została polska aplikacja o nazwie „Plan Lekcji”, dzięki której już nigdy więcej nie będziesz zastanawiał się nad tym, jakie lekcje masz jurto w szkole.

Oczywiście w Android Markecie można spotkać się z wieloma aplikacjami tego typu, jednak naprawdę warto przyjrzeć się bliżej narzędziu stworzonemu przez naszego rodaka, Grzegorza Kozaka. Dlaczego? Poniżej kilka powodów.

Zacznijmy od tego, że aplikacja została przygotowana w taki sposób, by zajęcia dodawało się bez utrudnień i wydziwień. Dzięki temu nawet użytkownik, który dopiero co włączył program będzie wiedział jak się po nim poruszać oraz z niego korzystać.

„Plan Lekcji” oferuje także możliwość dodawania zdobytych przez nas ocen. Opcja ta nie tylko jednak zapamiętuje za nas oceny, lecz oblicza średnią semestralną uzyskaną z wszystkich przedmiotów.

Dodatkowo, nasz rozkład lekcyjny można urozmaicić o zastosowanie kilku kolorów, które można stosować w dowolny sposób. Pomaga to użytkownikowi w lepszej  czytelności planu.

Kolejną zaletą aplikacji jest automatyczne wyciszanie dzwonka na czas zajęć oraz odliczanie do ich końca. Na koniec nie można również nie wspomnieć o bardzo dobrze dopracowanych widżetach pozwalających nam na wyświetlanie „Planu Lekcji” na naszym pulpicie.

„Plan Lekcji” znajdziecie w Android Markecie. Narzędzie stworzone przez polskiego twórcę jest bezpłatne.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button