Samsung Hope Relay – chodź i pomagaj dzieciom

Lubicie różnego rodzaju inicjatywy na rzecz potrzebujących osób? Jeżeli tak, to z całą pewnością spodoba Wam się najnowsza aplikacja od firmy Samsung. „Hope Relay” to znakomity program, dzięki któremu możemy wysłać biedne dzieci na wakacje, nie wydając przy tym ani złotówki. Jak to możliwe? Przeczytajcie ten wpis, a wszystkiego się dowiecie.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji z tego wpisu należy założyć swój indywidualny profil. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie lubicie robić tego typu rzeczy, ale możecie wierzyć nam na słowo, iż cała procedura rejestracji trwa dosłownie chwilę, a dzięki niem możemy zrobić naprawdę wiele. Nie powinniście więc się w żaden sposób zniechęcać.

Gdy już natomiast będziecie mieli swoje konto, wystarczy, że przed każdym wyjściem na dwór uruchomicie aplikację. Dzięki modułowi GPS, Samsung Hope Relay naliczy zrobione przez Was kilometry. Co najważniejsze, za każde wykonane przez Was 1000 metrów do konta dodana zostanie złotówka, która wesprze akcję SOS Wioski Dziecięce.

Oczywiście, aplikacja od Samsunga nie wymusza od nas tego, byśmy chodzili podczas korzystania z aplikacji. Możemy zatem również biegać, jeździć na rolkach albo rowerze. Jednym słowem – dozwolone jest wszystko, poza jazdą samochodem.

Mimo że po Hope Relay nie spodziewaliśmy się wielu funkcji, byliśmy pozytywnie zaskoczeni tym, co wymyśliła ekipa Samsunga. Co przede wszystkim nam się spodobało? Na pewno funkcja tworzenia biegających i pomagających dzieciom zespołów na Facebooku. Godna uwagi jest też, według nas, opcja statystyk, pozwalająca nam sprawdzić, ilu potrzebującym udało nam się pomóc od momentu pierwszego uruchomienia programu.

Z racji tego, że aplikacja Samsung Hope Relay jest do ściągnięcia z Google Play i AppStore zupełnie za darmo, a pozwala pomóc biednym dzieciom, nie powinniście dłużej się zastanawiać i już teraz ją pobrać :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button