Cuboid – logiczna gra na iOS-a

Jeżeli jesteście miłośnikami gier logicznych, a znudziły Wam się już produkcje, jakich w AppStore jest całe mnóstwo, znaleźliśmy coś idealnego dla Was. Cuboid, bo o tej grze mowa, to aplikacja o dość prostych zasadach, która powinna wciągnąć Was na naprawdę długie godziny i zapewnić niesamowitą frajdę związaną z główkowaniem.

Opisywana w tym wpisie gra ma z pozoru proste zasady. Najważniejszym elementem Cuboida jest kamienny bloczek, który należy umieścić w specjalnym, świecącym portalu.

Trudność polega natomiast na tym, że cały kamień musi znajdować się na planszy, bo w przeciwnym wypadku spadnie w niekończącą się przepaść.  Warto  wspomnieć jeszcze o innej przeszkodzie w postaci drewnianych mostów, którego nośność jest ograniczona. W trakcie gry kilka razy doszliśmy także do levelu, w którym mieliśmy ograniczoną ilość ruchów.

Mimo że po grach logicznych nikt nie spodziewa się świetnej oprawy graficznej, trójwymiar zastosowany w Cuboidzie mile nas zaskoczył. Zresztą nie musimy Wam tutaj nic więcej pisać – wystarczy, że zobaczycie screeny, a sami będziecie mogli ocenić, jak pod względem wizualnym prezentuje się produkcja studia HeroCraft.

Warto pochwalić również efekty dźwiękowe towarzyszące rozgrywce w Cuboid, dzięki którym rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza. Na pewno narzekać też nie można na ilość poziomów dostępnych w grze. W chwili obecnej leveli jest ponad 70,  ale autorzy aplikacji zapewniają, że będą cały czas pracować nad aktualizacjami.

Jest jeszcze jedna zaleta Cuboida – jest on do pobrania z AppStore zupełnie za darmo. Oczywiście, w darmowej wersji wyświetlane są podczas gry reklamy, które można usunąć za zaledwie 0,79€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button