Na Koncie – kalkulator przelewów na Androida

Kupiłeś coś kiedyś przez Internet i zastanawiałeś się za ile dni dojdzie Twój przelew do kupującego? A może czekałeś z utęsknieniem na wypłatę i byłeś ciekawy, kiedy wreszcie pojawi się ona na Twoim koncie? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zachęcamy Cię do zapoznania się z aplikacją „Na Koncie”, czyli androidowemu kalkulatorowi przelewów.

W dzisiejszych czasach częściej korzysta się z przelewów w porównaniu z początkiem XXI wieku. Na pewno duży wpływ na taki stan rzeczy ma Internet, który umożliwia nam przelanie pieniędzy bez potrzeby wychodzenia z domu, co jest przecież wygodniejsze od wypełniania druczków w banku.

Niestety, przelewy mają jedną wadę – nie są ekspresowe (chyba że bank oferuje nam taką opcję za dodatkową opłatą), tak więc gdy płacimy rachunki przez Internet musimy liczyć się z tym, że wpłata nie pojawi się natychmiast  na koncie odbiorcy. To samo zresztą dotyczy też innych sytuacji – np. zakupów internetowych.

Właśnie ze względu na różne daty księgowania wpłat przez banki powstała aplikacja „Na koncie”, dzięki której możecie w prosty sposób sprawdzić, kiedy Wasz przelew dojdzie do określonego odbiorcy.  Obsługa programu jest bardzo prosta: wybieracie po prostu swój bank, później bank osoby, do której wysłaliście pieniądze, a na końcu czekacie na rezultat.

Niestety, w narzędziu „Na koncie” brakuje opcji zapisywania najczęściej używanych kont, co powoduje, że za każdym razem musimy zaznaczać nasz bank, a szkoda, bo przecież opcja „Ulubione” zaoszczędziłaby sporo czasu.

Podczas testu opisywanej przez nas aplikacji nieco denerwowały nas także reklamy. Należy jednak pamiętać, że są one nieodłącznym elementem darmowych produkcji, więc raczej nie można ich uznawać za wadę.

„Na Koncie” pobierzecie z Android Marketu. Tak jak już wspomnieliśmy, pobranie i korzystanie z programu jest całkowicie bezpłatne.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button