Safe Sex Calculator – ,,nowczesny” kalkulator dni płodnych

Jeżeli jesteście przeciwnikami nienaturalnych metod antykoncepcji bądź też Wasza religia zabrania Wam ich stosowania, powinniście zainteresować się aplikacją, którą dzisiaj prezentujemy. Drodzy Czytelnicy, przed Wami Safe Sex Calculator, czyli najmniej skuteczna metoda antykoncepcyjna. Gotowi na średniowieczne zabezpieczenie w nowoczesnej oprawie?

plemniczek

Aplikacja z trzema plemnikami w logo na samym początku prosi nas o podanie danych dotyczących naszej ostatniej menstruacji bądź menstruacji naszej kobiety. Oczywiście, informację musimy podać z dokładnością co do dnia, miesiąca i roku.

Kolejnym krokiem jest ustalenie, jak długo średnio trwa miesiączka. Najważniejszym punktem jest jednak określenie, czy apka służyć ma nam w zajściu w ciążę czy wręcz przeciwnie.

Jeżeli wyczekujemy upragnionego potomstwa, włączamy „Seeking Pregnancy”, w odwrotnej sytuacji – w Safe Sex Calculator aktywujemy za pomocą specjalnego przycisku tryb „Safe Sex”.  Jest to o tyle ważne, że aplikacja ma wbudowaną ikonkę buźki. Wystarczy spojrzeć na ekran, aby wiedzieć, czy dzisiejszy dzień jest dniem „uśmiechniętym” czy „smutnym” (wiecie, o co chodzi ;)). Tak więc jeśli pomylimy się w ustawieniach cyklu i trybu aktywacji, możemy spodziewać się”niespodziewajki”.

wielkiplemnik

W Sex Safe Calculator otrzymujemy dane odnośnie kolejnej zbliżającej się owulacji oraz następnego przewidywanego terminu menstruacji. Ciekawą opcją aplikacji jest możliwość obejrzenia filmików instruktażowych, które wbrew pozorom nie informują nas w jaki sposób uprawiać seks (zła wiadomość dla Panów :)), lecz pozwalają zapoznać się z testami ciążowymi oraz sposobami rozróżniania płci dziecka.

Safe Sex Calculator do pobrania za darmo z AppStore.

Ocena AppsBlog.pl: 6/10 i 0/10 (nie testowałem „skuteczności”, stąd tym razem dwie oceny – jedna za pomysł/wygląd, druga – skuteczność/przydatność ;)).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button