AppSale – promocje w AppStore #11

Ostatni wakacyjny długi weekend dobiega jutro końca. Nie jest to jednak powód do zmartwień, ponieważ już dziś ruszamy z kolejnym, jedenastym już odcinkiem cyklu AppSale, czyli najlepszych promocji w AppStore. Co przygotowaliśmy dla Was tym razem? Mobilne narzędzia biurowe, nowoczesną grę edukacyjna i coś dla miłośników…pościgów policyjnych.

 

off1. Smart Office 2 – niezbędnik każdego ucznia, studenta i biznesmena. Aplikacja do przeglądania i edytowania plików w najpopularniejszych dostępnych formatach programów biurowych. Narzędzie obsługuje takie rozszerzenia, jak doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx oraz pdf.

off3

Praca w programie wygląda bardzo podobnie jak w popularnym Wordzie, czy Excelu. W przypadku edytora tekstów, dostępne są podobne opcje, co w windowsowym narzędziu. Możemy zatem zmieniać wielkość czcionek, ich rodzaj, podkreślać tekst, tworzyć tabele oraz różnego rodzaju wykresy (słupkowe, liniowe, kołowe itp.).

Ogromnym plusem aplikacji jest fakt, iż dostępna jest w polskiej wersji językowej, dzięki czemu jej obsługa nie będzie wiązała się z cenzusem językowym.

off2

Przecena apki jest ogromna. Do tej pory można było ją kupić za $9,99, obecnie – TYLKO DO JUTRA, jest całkowicie darmowa i możliwa do pobrania z AppStore,

 

mat2. Math Heroes 1 – Basic Operations – operacja: matematyka! Gra, która poprzez zabawę, uczy najmłodszych prostych działań matematycznych. Głównym bohaterem produkcji jest początkujący wojownik ninja. Jego (a raczej naszym) zadaniem, jest ,,dopadanie” odpowiedniej, drewnianej tabliczki z wynikiem obliczeń, które widnieją na górze ekranu.

Jeżeli nie uda nam się strącić prawidłowej odpowiedzi, tracimy punkt. Trzy skuchy skutkują porażką, czyli zakończeniem poziomu bez uzyskania awansu kolejnego etapu.

Aplikacja umożliwia naukę dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia. Pierwsze etapy są dość proste, ponieważ wymagają od użytkownika sprawnego posługiwania się cyframi jedynie w małym zakresie, kolejne levele są dużo trudniejsze, gdyż wprowadzają nas w zagmatwany świat matematycznych doznań.

W grze istnieje możliwość utworzenia kilku profili graczy, dzięki czemu możemy rywalizować na matematycznym ringu z grupką znajomych, lub sprawdzać postępy w nauce każdego dziecka z osobna.

Do tej pory za Math Heroes 1 trzeba było zapłacić $2,99. Pobierz narzędzie za darmo w AppStore już teraz.

 

bird3.  Talking Larry the Bird – wszyscy miłośnicy aplikacji typu ,,Talking…” mogą już zacząć się uśmiechać na myśl o słodkim, śpiewającym i ćwierkającym ptaszku, siedzącym na gałązce. Jak już wiecie, głównym bohaterem gry jest Larry – słitaśny, biały ptaszek, który dzięki naszym sprawnym dłoniom potrafi wiele zdziałać.

bird2

Co powiecie na to, aby ptaszyna wyśpiewała melodię, którą sami zagracie na mobilnym pianinie? Twórcy aplikacji postarali się również o funkcję, która umożliwia nam przestraszenie, a raczej spalenie Larrego za pomocą pioruna – mało przyjemny widok, ale kto co lubi :)

bird3

Dodatkową opcją apki jest szansa na dotykanie piórek ptaka, dzięki czemu pręży się dumnie, lub kręci dookoła gałęzi ze zdenerwowaną miną. Efekty wizualne i dźwiękowe są na wysokim poziomie – jak to zwykle bywa w przypadku tego typu aplikacji.

Pobierz już teraz Talking Larry the Bird za darmo w AppStore. Nie czekaj, aż cena wróci do normy ($0,99).

 

pol4. Smash Cops – gra, w której wcielamy się w postać kierowcy policyjnego auta, którego zadaniem jest (zależnie od misji), ściganie przestępców, lub taranowanie samochodów. W każdej misji mamy jasno określony cel, który musimy osiągnąć. Aby nie było to tak proste, nałożony jest na nas limit czasowy, w którym zmuszeniu jesteśmy się zmieścić.

Samo wykonanie zadania nie oznacza, że jesteśmy ,,super-gliną”, gdyż autorzy gry przygotowali gwiazdkowy system oceniania. Dodatkowo aplikacja ,,szczyci” się dość ciężkim do opanowania sterowaniem. Wystarczy jednak poświęcić na trening kilka minut, aby przestawić się na kierowanie autem od drugiej strony.

W grze możemy oczywiście kupować nowe samochody, garaże oraz ulepszać obecne autka. Przygotowano także przeróżne achievementy, połączone z platformą Game Center, gdzie znaleźć można także tablice wyników.

Pobierz Smash Cops za darmochę w AppStore. Cena do dzisiaj to: $4,99.

 

zły5. Thief Job – zdobądź najwyższy poziom złodziejstwa! Jak sama nazwa wskazuje, naszym jedynym źródłem zarobków, jest okradanie innych. Celem okazuje się muzeum, w którym do zebrania mamy dużą ilość cennych fantów. Naszym celem jest zabranie fantów niespostrzeżenie i ucieczka z miejsca przestępstwa w najlepszy z możliwych sposobów.

Jak przystało na runnera, gry nie możemy przejść. Mamy jedynie szansę na pobicie własnego rekordu, wyrażonego w przebiegniętych metrach. W trakcie ucieczki wirtualnym złodziejem, przychodzi nam zbierać złote monety. Jak się domyślacie, możemy je wydawać w specjalnym sklepie dla graczy.

Przed czym tak naprawdę uciekamy? Osobą, która nas goni, jest strażnik muzeum, który przyłapał nas na gorącym uczynku. Jeżeli nie pokonamy przeszkód, jakie twórcy aplikacji porozstawiali po planszy, zostaniemy aresztowani i osadzeni w więzieniu.

Pobierz Thief Jow w AppStore za darmo. Nie przepłacaj, nie wiadomo kiedy cena wróci do normy ($1,99).

 

box6. GAMEBOX 1 – pudło pełne darmowych mini-gierek w końcu zostało przecenione. W gameboxie przygotowano produkcje dla miłośników rożnych typów rozgrywki. Dostępne są tu zarówno gry dla fanów logiki, krwawych i brutalnych strzelanek, czy pozbawionych przemocy runnerów.

Po uruchomieniu programu, wyświetla nam się kafelkowa lista z dostępnymi produkcjami. Dzięki dużym obrazkom, nie musimy testować każdej gry z osobna, by wiedzieć, które przypadną nam do gustu. Każde nowe narzędzie jest oznakowane specjalną ikonką, dzięki czemu nie jesteśmy w stanie przegapić żadnej premiery, jaka ma miejsce w gamebixie.

Gierki nie posiadają trójwymiarowej oprawy graficznej, jednak przyjemność gwarantowana, szczególnie jeśli nie jesteście maniakami idealnych pod względem graficznym aplikacji.

GAMEBOX 1 za darmo w AppStore. Poprzednia cena: $2,69.

 

77. Seven – 7 Minute Workout with 7 Month Goal – jeżeli chcielibyście poprawić swoją sprawność fizyczną, lepiej wyglądać i czuć się młodziej, a nie macie zbyt wielu czasu na codzienne, wielogodzinne sesje na siłowni, z pewnością zainteresuje Was opisywana aplikacja.

Jeżeli jesteście w stanie oddać dla swojego zdrowia dziennie jedynie siedem minut, możecie czuć się już w tym momencie piękni, szczupli i młodzi ;) Aplikacja zachęca nas do wykonywania zestawu specjalnie dobranych ćwiczeń. Każda sesja treningowa składa się z dwunastu rodzajów aktywności fizycznej, które wykonujemy po kolei przez trzydzieści sekund.

Ćwiczenia są szczegółowo opisane, autorzy narzędzia wprowadzili do niego również zdjęcia, dzięki którym jesteśmy pewni, że prawidłowo wykonujemy dane ćwiczenie.

W apce Seven – 7 Minute Workout with 7 Month Goal wbudowana jest opcja, za pomocą której śledzimy nasze postępy, a także zrzucone kilogramy i spalone kalorie.

Pobieraj Seven – 7 Minute Workout with 7 Month Goal już teraz. Nie czekaj na koniec okazji. Wcześniej program kosztował $2,99.

 

Uff. Od ilości pieniędzy, jakie dzięki przecenom w AppStore udało nam się oszczędzić, nie jednego użytkownika ,,jabłuszkowego sprzętu” rozbolała pewnie głowa! Jeżeli uporaliście się już z pobieraniem aplikacji, dajcie znać w komentarzu, na którą produkcję się skusiliście. Kolejny raz podkreślamy, że każda Wasza sugestia jest dla nas bardzo istotna. Udanej zabawy!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button