Pierwsza Pomoc – Twój mobilny must have

Byłeś kiedykolwiek świadkiem wypadku lub zasłabnięcia? Wiedziałeś jak wówczas się zachować? Każdy posiadacz smartfona powinien obowiązkowo zainstalować aplikację Pierwsza Pomoc, która w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, poinstruuje w jaki sposób postępować, lub umożliwi szybkie wezwanie pomocy dzięki wbudowanemu odnośnikowi do numeru alarmowego.Prawdopodobnie każdy z nas był kiedyś w sytuacji, w której czyjemuś zdrowi, lub życiu zagrażało niebezpieczeństwo. Czy wiedzielibyście w jaki sposób zachować się podczas zasłabnięcia, odmrożenia, drgawek, porażenia prądem, krwotoku, udaru słonecznego, zawału i wielu innych nagłych przypadków?

Prawdopodobnie większość z Was byłaby sparaliżowana strachem. Pierwsza i podstawowa zasada: nie bójmy sie pomagać, najpierw rarujemy życie, później zdrowie człowieka.

Dzięki aplikacji Pierwsza Pomoc, dowiecie się jakie są podstawowe objawy poszczególnych schorzeń, oraz otrzymacie informacje w jaki sposób reagować na takie nagłe przypadki – krok po kroku.

Dodatkowo aplikacja zaopatrzona jest w specjalny przycisk ,,911″, który bezpośrednio łączy nasz z pomocą medyczną.
Ważną rzeczą w programie jest możliwość wpisania swoich danych w zakładce ,,o mnie”. Gdyby stało się tak, że to Wy byście stali się ofiarami jakiegoś wypadku – służby medyczne mogłyby bez przeszukiwania dokumentów, zadzwonić do odpowiedniej, wskazanej przez Was osoby w celu poinformowania o sytuacji awaryjnej. Kolejny must have każdego użytkownika ,,iSprzętu”.

Problem jest tylko jeden – aplikacja działa jedynie w sieci Orange.
Pobierz Pierwsza Pomoc za darmo w AppStore.
Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button