Kalkulator Poolicz Free – kalkulator do pokochania

Rysunkowy kalkulator, który umożliwia obliczanie wszelkich możliwych równań na Waszym ,,jabłuszkowym” sprzęcie. Nie przepadacie za matematyką? – pobierajcie!

kalk2
Aplikacja urzekła nas przede wszystkim wyglądem – efekty wizualne rodem ze szkolnego zeszytu. To, co wyróżnia ten kalkulator spośród innych tego typu aplikacji, to sposób ilustrowania obliczeń matematycznych. Nie widzimy na ekranie samych cyferek. Aby stworzyć pierwiastek kwadratowy, klikamy odpowiednią ikonkę na panelu sterowania i na ekranie wyświetla nam się rysunkowy pierwiastek z możliwością wpisania do niego odpowiednich danych – możemy przepisać zadanie z tablicy i w nieskomplikowany sposób dokonać obliczeń.

kalk3

Sterownie kalkulatorem jest bajecznie proste – wystarczy bowiem dotknąć określonego miejsca na już wpisanym równaniu, aby zmienić daną, lub zastąpić wpisany już znak innym – nie trzeba kasować wszystkiego, aby dokonać jakiejkolwiek korekty.
Aplikacja przyda się z pewnością uczniom, którzy są matematyczną ,,nogą”, jak i tym, którzy są ,,matmowymi” miłośnikami, a chcą sobie po prostu ułatwić życie, dzięki komiksowo wyglądającemu kalkulatorowi.

Oczywiście aby korzystać ze wszystkich dobrodziejstw aplikacji, należy wykupić pełną wersję programu – możemy jedna z całą pewnością stwierdzić, że na szkolny poziom nauczania, darmowa wersja jest zupełnie wystarczająca. Jeżeli jednak będziecie zainteresowani full opcją, będziecie musieli dołożyć kilka złotych do interesu.

Nam się podoba, co Wy sądzicie o Poolicz Free?
Pobierzcie i przetestujcie aplikacje za darmo z AppStore.
Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button