Super Badminton – dawka sportu na ,,iSprzęt”

Każdy, kto chociaż raz grał w badmintona, wie jak bardzo wciągająca jest to gra. Kiedy upał nie daje żyć, lub śnieg zasłania nam okna, nikt nie ma ochoty na jakąkolwiek aktywność fizyczną. Twórcy aplikacji Super Badminton podają nam mobilną wersję tego sportu na nasze ,,jabłuszkowe” urządzenia.

Do gry potrzebujemy: rakiety, lotki oraz sprawnych dłoni. Dwa pierwsze przedmioty w tym przypadku nie będą konieczne :) W grze wcielamy się w postać sportowca, który po drugiej stronie siatki ma przebiegłego rywala.

Sterowanie jest średnio wygodne, mamy do dyspozycji przycisk boczny, który umożliwia przemieszczanie się zawodnika po boisku, oraz dwa przyciski boczne, odpowiedzialne za for lub bekhend. W praktyce wygląda to tak, że na boisku wyświetla nam się żółte kółeczko z informacją, w którym miejscu powinniśmy stanąć, aby odbić lotkę. Czyli wystarczy patrzeć na żółty znacznik na płycie boiska, aby wiedzieć gdzie się ustawić – tu odpada nam już intuicyjna gra. Za dużo kombinowania.

W apce możemy potrenować z przeróżnymi przeciwnikami, lub rozegrać turniej międzynarodowy. Oczywiście dostępna jest tylko malutka część odblokowanych opcji gry – aby zabawić się we wszystkie bajery, które aplikacja posiada, musimy wydać dużo złotówek.

Szata graficzna nie jest perfekcyjna. Efekty dźwiękowe – boiskowe. Pobrałam, usunęłam. Nie moja bajka. Być może osoby, które kochają ten sport, będą zachwycone. Do mnie gierka nie dociera w ogóle.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button